Reklama

ANTIK pridá do základného balíka prvé 4K programy

ANTIK Telecom zaradí do základného balíka svojej IPTV služby Tango TV európsku verziu kanálu Fashion TV v 4K ako aj ďalšie programy v Ultra HD kvalite FunBox 4K, TV Piánko 1 4K a TV Piánko 2 4K a to bez navyšovania mesačného paušálu. Do budúcna by sa pritom mala ponuka ešte rozširovať. Informoval dnes o tom operátor na tlačovej konferencii.
Pokračovanie nižšie:


Nové programy v UHD kvalite budú môcť prijímať zákazníci s novým boxom ANTIK Mini 3, ktorého distribúcia začne už v najbližších dňoch. Programy budú sprístupnené aj zákazníkom satelitnej služby ANTIK Sat, ale len pre tých, ktorí budú už využívať nové UHD boxy ANTIK mini 3S so satelitným tunerom. Ten umožňuje ako príjem kanálov cez internet, tak aj družicu.

Programy v 4K však zatiaľ na satelite Eutelsat 16A (16°E) dostupné nebudú, zákazníci ich tak budú môcť sledovať iba cez internet. Okrem nového boxu tak budú potrebovať pre ich príjem aj rýchle internetové pripojenie. Dátový tok programov v 4K má dosahovať približne 20 Mbps.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Chcem sa spýtať niekoho, kto máte nové televízory 4K. Je v televízore stále aj analógové TV pásmo alebo už nie je?

  2. Miki,
    v mojom „je“, ale neskúšal som, v blízkom okolí už nie je analógový vysielač.Mal by byť, lebo pri ladení mi ponúkol možnosť naladenia i analógových kanálov (Samsung UE40JU6072 – rok výroby 2015, samsung.com/sk/consumer/tv-av/tv/uhd/UE40JU6072UXXH/ ).

Komentáre už nie sú povolené.