Reklama

Skylink pridáva TLC a vyraďuje Crime&Ivestgation

Satelitný operátor Skylink pridáva od utorka 20. júna do svojej ponuky platený televízny kanál TLC, ktorý nahradí doterajší Crime&Ivestgation. Ten v ponuke Skylinku končí z dôvodu nepredĺženia zmluvy s vysielateľom. Informoval dnes o tom prevádzkovateľ platformy, spoločnosť M7 Group.

Operátor tiež potvrdil, že sa mu podarilo dosiahnuť dohody so spoločnosťou Discovery Networks, čo pre zákazníkov Skylinku znamená, že budú môcť aj naďalej prijímať programy Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Discovery Showcase HD, Discovery Channel a Animal Planet. Navyše programovú ponuku Skylinku obohatí už spomínaná stanica TLC.
Pokračovanie nižšie:


TLC prináša pozoruhodné príbehy z reálneho života, plné emócií, humoru, nádeje a ľudskosti v rôznych žánroch. K dispozícii bude zákazníkom Skylinku v rámci programových balíčkov Smart, Multi, Kombi, Multi HD a Komplet. Tešiť sa naňho môžu všetci zákazníci Skylinku, pretože v rámci ochutnávky bude vysielanie dostupne dočasne aj zákazníkom so základným balíčkom Digital.

Kanál TLC vysiela v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4). Majitelia vlastných HD prijímačov, bez funkcie FastScan, si ho môžu naladiť z frekvencie 12 109 MHz.

Technické parametre pre príjem TLC:
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 12109 MHz
Polarizácia: H
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: TLC
Provider: M7 Group
Video formát: MPEG4
Kódovanie: 0624 (Irdeto),0D96 (Cryptoworks),0500 (Viaccess)

PIDy:
Video PID: 3518
Audio PID: 3528
Audio stopy: 3528 cze (Mpeg),3538 eng (Mpeg)
PCR PID: 3518
PMT PID: 3508
TSID: 3221
ONID: 0003
SID: 5048
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. To ale znamená že keď vyhodili Crime & Investgation tak končí aj History…lebo to je ten istý poskytovateľ obsahu..a keď sa nedohodli…

  2. @ SK – History HD a History SD , zatiaľ v ponuke Skylinku ostávajú , aj keď je pravda že pred 5 rokmi bol kanál History HD , lepším programom ako teraz , kedysi to bol kvalitný historický program , bola to dobrá konkurencia pre Viasat History , ale teraz je to sračka , samé reality šou , atď , radšej nech pridajú CBS Reality ako TLC , Poliaci to majú v HD a oveľa v lepšej kvalite , nech sa darí

  3. Dore kanaly sa rusia a blbosti sa pridavaju! Ked to tak pojde dalej neoplati sa mat skylink!

Komentáre už nie sú povolené.