Reklama

Výstava ANGA COM 2017 už o pár dní. Na čo sa môžeme tešiť?

Do začiatku výstavy ANGA COM 2017, ktorá sa zameriava na dodávateľov digitálneho obsahu, poskytovateľov širokopásmového prístupu k internetu či satelitnú a káblovú televíziu, zostáva už len necelý týždeň. Konať sa bude tradične v nemeckom meste Kolín a to v dňoch od 30. mája do 1. júna 2017.
Pokračovanie nižšie:


Svoje stánky budú mať na výstave okrem iného aj popredný výrobcovia satelitných prijímačov, parabol, DVB-T antén, ako aj samotní operátori. Chýbať nebudú novinky od takých značiek ako VU+ (hala 8), Technisat (hala 8), Humax (hala 8), Emme Esse (hala 8), Strong (hala 8), Triax (hala 8), NEOTION (hala 7), SMIT (hala 8) a Panasonic (hala 8). Zo satelitných operátorov bude mať zastúpenie aj luxemburská M7 Group či Astra.

Svoju účasť na výstave potvrdil aj slovenský distribútor satelitnej techniky, spoločnosť AB-COM. Návštevníci nájdu stánok jediného nášho slovenského zástupcu v hale 8.

Na minulom ročníku výstavy si mohli návštevníci vyskúšať nové linuxové 4K prijímače Vu+ Uno 4K a VU+ Ultimo 4K. Tento rok sa očakáva, že budú predstavené ďalšie novinky. Podľa neoficiálnych informácií, ktoré máme k dispozícii, má v pláne VU+ predstaviť nové linuxové prijímače s podporou štandardu 4K a DVB-S2X.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Ja by som privítal vylepšené VU+ Zero s podporou H. 265.

Komentáre už nie sú povolené.