Reklama

Telekom: NGC na dva týždne pre všetkých, UP Network v ponuke od 19. apríla

Od utorka 18. apríla do 1. mája 2017 sprístupní Telekom populárny dokumentárny kanál National Geographic Channel pre všetkých zákazníkov televíznych služieb. Diváci si na NGC budú môcť pozrieť napríklad nový veľkolepý 10-dielny seriál Génius o živote Alberta Einsteina. Seriál Génius bude mapovať, ako vynaliezavý, vzdorovitý patentový úradník, ktorý mal problémy získať miesto učiteľa či dokončiť doktorát, odhalil tajomstvá atómu a vesmíru. Každá epizóda preskúma Einsteinove mimoriadne vedecké úspechy, spolu s jeho nestálymi, vášnivými a spletitými osobnými vzťahmi. Premiéra prvej časti bude odvysielaná v nedeľu 23. apríla večer.
Pokračovanie nižšie:


Zákazníci Telekomu navyše získajú exkluzívnu možnosť vidieť prvý diel seriálu Génius ešte pred jeho oficiálnou TV premiérou v Magio videopožičovni, a to aj s vystrihnutými scénami a bezplatne. Zákazníci Magio Televízie na pevnej sieti ho nájdu v ponuke Magio videopožičovne v samostatnej kategórii NGC Génius.

UP Network – nový kanál o letectve:
Od zajtra 19. apríla nájdu zákazníci Magio TV vo svojej ponuke nový TV kanál na našom trhu – UP Network. Stanica bude súčasťou XL balíčku na Magio televízii na pevnej sieti na pozícii číslo 22 a balíčku XL na Magio Televízii cez satelitnú anténu na pozícii číslo 96. Up Network má priniesť divákom „všetko, čo kedy chceli vedieť o letectve, ale báli sa opýtať“.

Naša nová televízia je zameraná len a len na to, čo sa deje nad zemou, chceme divákom dať možnosť roztiahnuť krídla zvedavosti,“ hovorí František Borovský, majiteľ spoločnosti EFB NETWORK, prevádzkovateľa UP NETWORK.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Skylink to zaradí od najnižšieho plateného balíčka ale Telekom to dá do XL balíčku.

  2. XL,to ako každý zarába tak ako priatelia v telekome z malým T ? 20 eúr mesačne to ako normál ??? To ako povedal jeden klasik „dasch ist nicht normal,das ist super“.

  3. Aj ked sa akokolvek snazite, nic to nemeni na skutocnosti, ze nedodrziavate zmluvy so zakaznikmi! V zmluve pri jej uzatvoreni mate jasne napisane a stanovenu cenu za urcite konkretne TV stanice a v tych balikoch su zahrnute aj stanice ktore vam zrusili…primarne…nova, prima a barandov. Ak to nie ste schopni zabezpecit, tak by bolo na mieste znizit cenu a nie pridavat na mesiac alebo na dva tyzdne nic nehovoriace kanaly. Nie kazdeho tie vase pridane sunty zaujimaju!!! Preberte sa konecne.

  4. Este dovetok…nehovoriac o tom, ze vas cez Magio GO nie je mozne sledovat v zahranici??? Sluzbu platim cely rok, z toho som tri az styri mesiace mimo uzemia SR a sluzbu nemozem vyuzivat a musim si platit dalsiu sluzbu Antik! Preco to u Antiku ide a u vas nie??? Vie mi to niekto vysvetlit? Nehovoriac o tom, ze pri tom v reklame zavadzate a klameteze: ,,Magio TV Go mozete sledovat kde kolvek“…no nemozeme!!!

  5. Klasika telekomaci mutenie vody, zeby ste dali radsej vyskusat ludom novy program Viasat HD, tak nam ponuknete aj ked kvalitny ale na trhu uz skor stalicu medzi dokumentami o ktorej uz ludia vedia!! Ale to je pre vas take typicke, aj to ze ste Viasat supli zahadne do balika Volny cas!

Komentáre už nie sú povolené.