Reklama

DIGI Slovakia predstavila jarnú kampaň

Spoločnosť DIGI Slovakia, prevádzkovateľ satelitnej a káblovej TV či internetu, predstavila dnes svoju jarnú kampaň, ktorá vstúpila do platnosti v sobotu 1. apríla 2017. V rámci kampane môžu aj naďalej noví zákazníci získať službu bez poplatkov za inštaláciu a aktiváciu, vďaka čomu ušetria až do 76,50 €.

DIGI tiež zdôrazňuje, že ceny za služby nemení a do ponuky pridáva stále nové HD programy. „Naším cieľom nie je zvyšovať ceny, ale zvyšovať kvalitu a relevanciu ponuky programov. Na prvom mieste je spokojnosť zákazníkov, a preto prinášame vždy niečo navyše. Napríklad teraz dávame možnosť užiť si 99 programov balíka Maxi za cenu nižšieho balíka Štandard, alebo nezáväzne si vyskúšať mobilnú televíziu DIGI GO na 3 mesiace zadarmo,“ vyjadril sa Roman Vavrík, riaditeľ marketingu a predaja spoločnosti DIGI SLOVAKIA.
Pokračovanie nižšie:


Noví aj verní zákazníci satelitnej a káblovej televízie DIGI získajú najvyšší balík programov Maxi za cenu nižšieho balíka Štandard na celé 3 mesiace. Stačí, ak sa zaviažu využívať balík Maxi na 24 mesiacov. To isté platí aj pre zákazníkov internetu, ktorý môžu mať na 3 mesiace najrýchlejší INTERNET Maxi za cenu základného programu INTERNET Štandard.

Na satelite i káblovke pribudli do balíka MAXI celkovo až 2 nové HD kanály, dokumentárny History HD a Viasat HD. Po nedávnom rozšírení ponuky slovenských HD kanálov, ktorá prebehla 1.2.2017 je to ďalší krok smerujúci k zvyšovaniu kvality bez zmeny ceny pre koncového zákazníka“ doplnil Roman Vavrík.

Programové balíky ako bonus na 1 mesiac
Kampaň prináša aj výhodu vo forme bezplatného sledovania balíkov Maxi, Extra HBO a Extra Šport HD+ na 1 mesiac pre všetkých zákazníkov, ktorí sa rozhodnú využívať káblovú či satelitnú televíziu DIGI na 2 roky.

DIGI GO zadarmo
Okrem vyššie spomenutých benefitov každý zákazník získa až na 3 mesiace bezplatný prístup k mobilnej televízii DIGI GO, ktorá je nabitá exkluzívnym športom. Všetci tak budú mať možnosť kedykoľvek a kdekoľvek sledovať atraktívny futbal vrátane anglickej Premier League, španielskej La Ligy či Ligy majstrov UEFA, ako aj svetové tenisové turnaje ATP a WTA.

Káblovka v digitálnej kvalite pre každého
Noví i verní zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre káblovú televíziu DIGI, získajú zariadenie na príjem vysielania v digitálnej kvalite bez mesačných poplatkov za prenájom. Za 24 mesiacov viazanosti tak ušetria 36 eur za set-top box alebo CA Modul, ktorý je takmer neviditeľné praktické zariadenie vhodné do modernejších televízorov.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Slovak Telekom bude poskytovat další programy od UPC DTH Společnost Slovak Telekom (ST) bude zřejmě již brzy svým zákazníkům poskytovat maďarské programy od jiného poskytovatele. Společnost UPC DTH připravila 6 virtuálních programových pozic pro ST a její platformy Nová Digi TV SK a Magio Sat.

  UPC DTH připravila virtuály pro maďarské privátní stanice ATV, Viasat3, Viasat6, Story4, Story5 a Magyar Sláger TV. Všechny tyto programy již společnost ST svým zákazníkům poskytuje. Doposud je nabízí z kapacity maďarské společnost RCS/RDS, bývalého vlastníka slovenské Digi TV.

  Přehled nových virtuálních pozic pro platformy skupiny ST:

  technické parametry – ATV:

  • Thor 6 (0,8°W), freq. 11,766 GHz, pol. V, SR 28000, FEC 7/8, DVB-S/QPSK

  technické parametry – Viasat3, Viasat6:

  • Thor 5 (0,8°W), freq. 11,938 GHz, pol. H, SR 28000, FEC 7/8, DVB-S/QPSK

  technické parametry – Story5:

  • Thor 6 (0,8°W), freq. 12,073 GHz, pol. V, SR 28000, FEC 7/8, DVB-S/QPSK

  technické parametry – Story4, Magyar Sláger TV:

  • Thor 5 (0,8°W), freq. 12,188 GHz, pol. V, SR 28000, FEC 7/8, DVB-S/QPSK

 2. Kvalita???? To si robíte srandu z ludí či čo??? Ved tá obrazová kvalita je príšerná… Canal Digital Nordic má SD kanály v kvalite ako má ST kanály v HD.
  Hanbite sa takto klamať ludí…

Komentáre už nie sú povolené.