Reklama

Prima spustí na Slovensku nový program Prima Plus, odštartuje ešte tento mesiac

Česká televízia Prima, ktorú prevádzkuje FTV Prima, má v pláne spustiť ešte tento mesiac nový televízny program s názvom Prima Plus, ktorý bude dostupný iba pre divákov na Slovensku. Štart programu je naplánovaný na pondelok 23. januára 2017.
Pokračovanie nižšie:


Nový program bude dostupný od svojho štartu pre zákazníkov operátorov M7 Group (Skylink), UPC, ako aj Slovak Telekom. „Sme veľmi radi, že sme sa na distribúcii kanálu Prima Plus na Slovensku dohodli s významnými operátormi, ako je M7 Group, UPC BROADBAND SLOVAKIA, Slovak Telekom a niekoľko ďalších, vďaka čomu Primu Plus môže sledovať 1,4 mil. slovenských domácností s platenou televíznou službou,“ hovorí Marek Singer, generálny riaditeľ FTV Prima.

Prima Plus ponúkne hlavne vlastnú tvorbu televízie Prima. Vo vysielaní sa tak objavia známe seriály, spravodajstvo či zábavné programy. „Program je poskladaný z našich osvedčených programov, ako sú napríklad seriály Ohnivé kura, Prístav, Cesty Domov, Rodinné putá či Vinári. Pre divákov máme prichystaný tiež nový detektívny seriál Temný kraj v hlavnej úlohe s Lukášom Vaculíkom,“ dodáva Marek Singer.

FTV Prima prevádzkuje v susednej Českej republike už kanály Prima, Prima +1, Prima Cool, Prima Love, Prima MAX, Prima ZOOM a Prima Comedy Central. Prima Plus bude vôbec prvým programom, ktorý budú môcť oficiálne šíriť aj slovenskí operátori. Program bude u nás zastupovať prevádzkovateľ TV JOJ.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. Asi tak…namiesto toho aby keď vstupia tak fakt obohatili tu programovú skadbu tak v podstate vytvoria hatlaninu od ktorej si slubujú neviem aku sledovanosť a myslia si že slovaci sa pojdu z toho pos…

  1. program typu nova international a prima plus si možu strčit ani tu blbost nenaladim

  2. jedina vec co by pomohla by bola legislativa na urovni EU, ktora by zakazala geoblokaciu TV vysielania a povinnost zakupovat na vsetko autorske prava pre sirenie nie iba pre nejaktoru clensku krajinu ale pre celu EU a bolo by po probleme a tychto nezmyselnych staniciach, ktore zacinaju zavadzat CR a SR navzajom. Ono by stacilo ak by nasi zakonodarci prijali legislativu, ktora by zakazala u programov, ktore sa nedaju bez platenia sledovat, ako napriklad teraz po novom Markiza a tie je dalsie dva odpodne programi aby nesmeli prerusovat vysielanie reklamov, ked chcu za sledovanie od divaka penazie za prijem a je vystarano.

Komentáre už nie sú povolené.