Skylink: Mixbox na niekoľko mesiacov zadarmo k vybraným balíkom

Skylink pripravil pre zákazníkov vianočný bonus v podobe predplatného balíčka Mixbox s programami FilmBox Extra HD, FilmBox Premium, FilmBox Family, FightBox HD, DocuBox HD a EroXXX HD vrátane služby Filmbox Live od 3 do 8 mesiacov zadarma.

Aktivácia bonusu je podmienená aktívnym predplatným balíčka Multi, Kombi alebo Multi HD na 6 a viac mesiacov alebo formou SIPO/Inkaso.

Zákazníci, ktorí si predplatia do konca roka balík Multi na minimálne 6 mesiacov získajú prístup k balíku Mixbox na 3 mesiace, tí čo si aktivujú na rovnaké obdobie Kombi získajú Mixbox na 6 mesiacov a pokiaľ sa rozhodnú pre aktiváciu Multi HD, aspoň na pol roka, budú môcť sledovať programy z balíka Mixbox až 8 mesiacov zadarmo.

Ponuka platí pre objednávky predplatného niektorého z uvedených balíčkov, ktoré budú uhradené v období od 17. 10. 2016 do 31. 12. 2016. Aktiváciu bonusu je možné uskutočniť v období od 17. 10. 2016 do 31. 12. 2016.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • Filmbox a SPI programy su absolutne nezaujimave a neatraktivne.

  • To je pravda. A všade ich pchajú a sú stále akcie na ne lebo dobrovolne si to nik nepredplatí.
   Nech to dajú do dvb-t ako Joj cinema.

  • Ja som mal ten Filmbox Extra v balíku Flexi 7 a bol len do počtu, ale reku, keď do počtu, tak dobrú filmovú stanicu. No katastrofa, nikdy som tam nič nepozeral aj tak.

 • Vsetkym zakanikom treba dat nejake bonusy nie len tym co maju na drahsie balicky.

 • ČT o osudu satelitní HD distribuce rozhodne 31.10.2016; pozri parabola.**/zpravicky/26872/ct-o-osudu-satelitni-hd-distribuce-rozhodne-31-10-2016/

  ČT ve svém tendru rozhodne nejenom o vítězi tendru ale i o satelitu, ze kterého budou HD programy šířeny. Tedy zda zůstane na satelitu Astra 3B, kde je platforma Skylink, nebo přesune své stanice například na konkurenční satelitní systém Thor 5/Thor 6/Thor 7 na pozici 0,8°W, kde se vysílají konkurenční nabídky Nová Digi TV CZ, freeSAT a slovenské Nová Digi TV SK a Magio Sat.

Tento článok už nie je možné komentovať