Reklama

freeSAT: HBO počas víkendu zadarmo pre všetkých

Počas najbližšieho víkendu ponúkne satelitný operátor freeSAT všetkým svojim zákazníkom vysielanie prémiového kanálu HBO zadarmo v rámci ochutnávky. Diváci si vďaka bezplatnému vysielaniu HBO budú môcť vychutnať premiéru nového českého kriminálno-dramatického seriálu Pustina.

Osemdielny miniseriál z produkcie HBO Europe zožal úspech na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch a dostal sa aj do oficiálneho výberu tohtoročného Torontského medzinárodného filmového festivalu. Kritikmi oceňovaný seriál je dokonca označovaný za očakávanú televíznu udalosť roka.

Nehostinná pustatina severných Čiech, zjazvená rokmi ťažby. Surová atmosféra dediny, rozorvanej nielen lyžicami bagrov ale aj napätím medzi jej obyvateľmi. A potom záhadný zločin, ktorý uvedie veci do pohybu. Toto je východisko nového seriálu Pustina od režisérky Alice Nellis, pod ktorej vedením si zahrali známi herci ako Zuzana Stivínová a Jaroslav Dušek.

freeSAT ponúka bezplatný prístup ku kanálu HBO počas celého víkendu, takže si klienti môžu pozrieť nielen prvú epizódu ale aj vychutnať dva dni filmov a seriálov. Bezplatné vysielanie sa začne v sobotu 29. októbra o 6:00 a skončí sa v pondelok, 31. októbra o 6:00. Zákazníci so satelitným prijímačom od operátora nájdu HBO na pozícii 60 a HBO HD na pozícii 116. Predplatitelia s vlastnými prijímačmi ho naladia z frekvencie 11 766 MHz (SD) a 11 977 MHz (HD).

Technické parametre pre príjem HBO HD pre zákazníkov freeSATu:
Družica: Thor 6 (0,8°W)
Frekvencia: 11 977 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 3/4
SR: 30000
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: HBO HD

Technické parametre pre príjem HBO SD pre zákazníkov freeSATu:
Družica: THOR 6 (0,8°W)
Frekvencia: 11 766 MHz
Polarizácia: Vertikálna
SR: 28000
FEC: 7/8
Norma: DVB-S
Modulácia: QPSK
Názov: HBO

Mohlo by vás ešte zaujímať