Skylink láka vybraných zákazníkov na balíky Smart a Multi s výraznou zľavou

Satelitný operátor Skylink ponúka vybraným zákazníkom, po zrušení balíčka Mini, nový balíček Smart s výraznou zľavou. Podľa našich informácií, môžu získať vybraní zákazníci balíček Smart na 12 mesiacov iba za 49,80 € (bežná cena 96,8 €), čo je o 10,1 € viac ako by zaplatili za Servisný poplatok. Je to však výnimočná ponuka, ktorá je k dispozícii výlučne iba predplatiteľom, ktorým končí platnosť Servisného poplatku a ktorí ešte nemali aktivovaný žiadny platený balíček. Operátor chce tak zjavne so zľavou nalákať zákazníkov na platenú ponuku programov, súčasťou ktorej je aj balíček Digital so základnými slovenskými a českými kanálmi.

Nejedná sa pritom o jedinú akciovú ponuku určenú zákazníkom využívajúci Skylink. Tí, ktorí využili už v minulosti akciu na balíček Mini môžu teraz pred koncom predplatného prejsť na vyšší balíček Multi. Za ročné predplatné zaplatia iba 73,9 €. Štandardná cena balíčka na 12 mesiacov je pritom 129,8 €.

Obe akcie sú určené iba vybraným zákazníkom, ktorých operátor oslovuje spravidla listom prípadne telefonicky. Pre ostatných platia štandardné cenníkové ceny.

Ponúkol aj Vám Skylink zľavu z platených balíčkov? Podeľte sa s nami z vašimi skúsenosťami v komentároch.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Mne ponukli minuly mesiac na jednej karte Smart za 49,80€/rok. teraz mi ponukaju na 2hej karte tiez Smart ale za 79,90€/rok..

  • Ja som to mal priamo v zákaznícka zone, keď som si išiel zaplatiť servisný poplatok a bola tam ponuka na tento balík v zľave. Rozdiel 10€, no nezober to 🙂

  • „bohužiaľ“ nám, ktorý majú servisný poplatok zaplatený do 2018 to asi nie je treba ponúkať….

  • Ja som mal aktivovane mini za akciovu sumu 3,80e ale ked ho zrusili tak mi dali akciu za tu istu sumu smart balik

    • Ja mám tak isto a som spokojný určite je to lepšie ako samotný servisný poplatok za 2,60 eur keďže je tam rozdiel iba 1,20 eur ako keby jedna šalka kavy a mam tam ovela viac stanic za super cenu. Keď mi to ponúkli tak som neváhal a dal som si to a keďže zrušili Mini je to o to lepšie pre nás čo sme akciu využili že máme teraz všetci Smart a viac staníc.

  • V roku 2016 je už non sense platiť za obsah ktorý nieje vysielaný aspoň v HD…

  • JA SOM MAL TIEZ PONUKU SMART ZA 49,90,ALE KED SOM ZAPLATIL SERPO NA ROK PONUKA HNED ZMIZLA.

Tento článok už nie je možné komentovať