Reklama

Česká Nová DIGI TV zaraďuje do ponuky kanál Prima MAX

Česká satelitná platforma Nová DIGI TV, ktorú prevádzkuje spoločnosť DIGI CZ, zaraďuje do ponuky televízny kanál Prima MAX v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4). Novinku budú mať k dispozícii predplatitelia od piatka 22. júla 2016.

Prima MAX je v poradí piatym televíznym kanálom z rodiny Prima, ktorý spustil svoje vysielanie 20. novembra 2015. Divákom prináša nestarnúce české komédie ako aj hollywoodske trháky či seriály.

Zákazníkom českého operátora, ktorí využívajú prijímač Kaon sa program objaví na programovej pozícii číslo 15 automaticky. Užívatelia CAM modulov DIGI TV si musia kanál Prima MAX naladiť manuálne z frekvencie 12 723 MHz, podľa nižšie uvedených parametrov.

Snažíme sa, aby si z našich programových balíčkov vybral každý záujemca o kvalitné televízne programy. Kanál Prima MAX do tejto našej snahy svojím atraktívnym obsahom zapadá, diváci si ho žiadajú, preto sme sa s FTV Prima na jeho zaradenie do ponuky Novej DIGI TV dohodli,“ povedal Vladimír Rusnák, riaditeľ satelitnej televízie Nová DIGI TV.

Technické parametre pre príjem:
Družica: Intelsat 10-02
Frekvencia: 12 723 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 2/3
SR: 26666
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Prima Max
Provider: ST
Kódovanie: Nagra (1882)

PIDy:
Video: 3402 (H.264)
Audio: 3403 – cze (AAC)
PCR: 3402
PMT: 3401
ServiceID: 4034

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Dúfam že bude Prima MAX aj v Novej DIGI TV SK 😉 Rád by som si túto stanicu pozrel 😉

    1. Dobré Ráno Všetkým
      Tak som vyhľadal FTA České stanice a dnes sa mi Prima MAX objavila zmente si krajinu na ČR alebo ak už máte krajinu zmenenú na ČR vďaka novému SW s a vyhľadávaniu FTA kanálov môžete Primu MAX naladiť 😉

      Prajem dobrý zážitok

Komentáre už nie sú povolené.