Telekom rozširuje ponuku o Magio Televíziu Biznis

Slovak Telekom rozširuje platformu Magio Televízie o novú službu Magio Televízia Biznis. Ponuka je určená špeciálne na komerčné účely.

Nová Magio Televízia Biznis má vysporiadané licenčné práva televíznych staníc a umožňuje šírenie TV obsahu v komerčných a verejných uzavretých priestoroch. „Pomôže prilákať návštevníkov do barov, pubov, športových zariadení, alebo spríjemniť čakanie klientov v čakárňach alebo na recepciách, uvádza operátor v tlačovej správe.

Magio Televízia Biznis ponúka až 40 TV kanálov. Základom je bohatá ponuka športových kanálov s exkluzívnym obsahom a množstvom živých prenosov Premier League a Ligy majstrov UEFA – len programy Digi Sport prinášajú v priemere až 30 priamych prenosov týždenne. Súčasťou balíka je aj výber atraktívnych hudobných, slovenských, lifestyle, dokumentárnych a spravodajských kanálov.

Nová služba je dostupná cez IPTV ako aj satelitnú technológiu a to už za 25 € s DPH pri 24 mesačnej viazanosti. Ku každej aktivovanej službe si zákazník môže objednať až tri Magio Boxy.

Ponuka programov Magio Televízie Biznis:

Magio IPTV:

Športové: Digi Sport 1, Digi Sport 1 HD, Digi Sport 2, Digi Sport 2 HD, Digi Sport 3, Digi Sport 3 HD, Digi Sport 4, Digi Sport 4 HD, Digi Sport 5, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Golf Channel HD.

Hudobné: VH1, Muzika CS, Senzi, Šlager CZ, Slager HU.

Slovenské: Jednotka, Jednotka HD, Dvojka, Dvojka HD, Markíza, Markíza HD, Doma, JOJ, JOJ HD, WAU, Plus, Dajto, Dajto HD.

Spravodajské: TA3, ČT 24, France 24, Deutsche Welle.

Lifestyle a detské: Duck TV, Ťuki TV, Ginx, Fashion TV, TV Lux, TV 8 Fishing and Hunting.

Dokumentárne: Doku CS, Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Kino CS.

Maďarské: RTL2, Story 4, Story 5.

Magio Sat:

Športové: Digi Sport 1, Digi Sport 1 HD, Digi Sport 2, Digi Sport 2 HD, Digi Sport 3, Digi Sport 3 HD, Digi Sport 4, Digi Sport 5, Eurosport HD, Eurosport 2 HD.

Hudobné: VH1, Senzi, Šláger CZ, Slager HU, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rock.

Slovenské: Jednotka HD, Dvojka, Markíza HD, Doma, JOJ HD, WAU, Plus, Dajto.

Spravodajské: TA3

Dokumentárne: Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Fishing and Hunting.

Lifestyle a detské: Fashion TV, Ginx, Lux, TV 8, Duck TV, Ťuki TV.

Maďarské: RTL 2, Story 4, Story 5.

Novú službu si môžu záujemcovia objednať klasickým spôsobom, vo vo všetkých pobočkách Telekomu alebo na bezplatnej Zákazníckej linke.

Moho by Vás ešte zaujímať

K článku je zatiaľ iba jeden komentár. Pridajte tiež svoj názor.

  • Začiatok nadpisu ma potešil, ale koniec nie a samozrejme vytriezvenie z tejto tlačovej spravy v nasledujúcich sekundách.. Ja som si naivne myslel, že telekom konečne niečo pridáva v kútiku duše nejaké plnohodnotné HD (Nat Geo Wild HD), opať veľké sklamanie. Bombastická prezentácia ničoho to ako keď vám v servise naúčtujú diagnostiku (aby prišli nato čo sa vám na aute pokazilo a zato že si pomôžu s pc) možno raz budeme platiť aj zato, že použili skrutkováky a vidlicové kľúče… Pri telekome sa raz dozvieme s veľkou pompou, že keď vám odpíšu na email (čo nebýva často) tak konečne začali používať diakritiku.. Fakt divná doba. Smutné!!

Tento článok už nie je možné komentovať