Reklama

Telekom rozširuje ponuku o Magio Televíziu Biznis

Slovak Telekom rozširuje platformu Magio Televízie o novú službu Magio Televízia Biznis. Ponuka je určená špeciálne na komerčné účely.

Nová Magio Televízia Biznis má vysporiadané licenčné práva televíznych staníc a umožňuje šírenie TV obsahu v komerčných a verejných uzavretých priestoroch. „Pomôže prilákať návštevníkov do barov, pubov, športových zariadení, alebo spríjemniť čakanie klientov v čakárňach alebo na recepciách, uvádza operátor v tlačovej správe.
Pokračovanie nižšie:


Magio Televízia Biznis ponúka až 40 TV kanálov. Základom je bohatá ponuka športových kanálov s exkluzívnym obsahom a množstvom živých prenosov Premier League a Ligy majstrov UEFA – len programy Digi Sport prinášajú v priemere až 30 priamych prenosov týždenne. Súčasťou balíka je aj výber atraktívnych hudobných, slovenských, lifestyle, dokumentárnych a spravodajských kanálov.

Nová služba je dostupná cez IPTV ako aj satelitnú technológiu a to už za 25 € s DPH pri 24 mesačnej viazanosti. Ku každej aktivovanej službe si zákazník môže objednať až tri Magio Boxy.

Ponuka programov Magio Televízie Biznis:

Magio IPTV:

Športové: Digi Sport 1, Digi Sport 1 HD, Digi Sport 2, Digi Sport 2 HD, Digi Sport 3, Digi Sport 3 HD, Digi Sport 4, Digi Sport 4 HD, Digi Sport 5, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Golf Channel HD.

Hudobné: VH1, Muzika CS, Senzi, Šlager CZ, Slager HU.

Slovenské: Jednotka, Jednotka HD, Dvojka, Dvojka HD, Markíza, Markíza HD, Doma, JOJ, JOJ HD, WAU, Plus, Dajto, Dajto HD.

Spravodajské: TA3, ČT 24, France 24, Deutsche Welle.

Lifestyle a detské: Duck TV, Ťuki TV, Ginx, Fashion TV, TV Lux, TV 8 Fishing and Hunting.

Dokumentárne: Doku CS, Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Kino CS.

Maďarské: RTL2, Story 4, Story 5.

Magio Sat:

Športové: Digi Sport 1, Digi Sport 1 HD, Digi Sport 2, Digi Sport 2 HD, Digi Sport 3, Digi Sport 3 HD, Digi Sport 4, Digi Sport 5, Eurosport HD, Eurosport 2 HD.

Hudobné: VH1, Senzi, Šláger CZ, Slager HU, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rock.

Slovenské: Jednotka HD, Dvojka, Markíza HD, Doma, JOJ HD, WAU, Plus, Dajto.

Spravodajské: TA3

Dokumentárne: Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Fishing and Hunting.

Lifestyle a detské: Fashion TV, Ginx, Lux, TV 8, Duck TV, Ťuki TV.

Maďarské: RTL 2, Story 4, Story 5.

Novú službu si môžu záujemcovia objednať klasickým spôsobom, vo vo všetkých pobočkách Telekomu alebo na bezplatnej Zákazníckej linke.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Začiatok nadpisu ma potešil, ale koniec nie a samozrejme vytriezvenie z tejto tlačovej spravy v nasledujúcich sekundách.. Ja som si naivne myslel, že telekom konečne niečo pridáva v kútiku duše nejaké plnohodnotné HD (Nat Geo Wild HD), opať veľké sklamanie. Bombastická prezentácia ničoho to ako keď vám v servise naúčtujú diagnostiku (aby prišli nato čo sa vám na aute pokazilo a zato že si pomôžu s pc) možno raz budeme platiť aj zato, že použili skrutkováky a vidlicové kľúče… Pri telekome sa raz dozvieme s veľkou pompou, že keď vám odpíšu na email (čo nebýva často) tak konečne začali používať diakritiku.. Fakt divná doba. Smutné!!

Komentáre už nie sú povolené.