Magio Sat a Nová DIGI TV: TV Nova s teletextom

Telekom pridal k českému programu TV Nova na satelite Thor 6 (0,8°W), ktorý vysiela na frekvencii 12 054 MHz, teletext. Prístup k nemu majú všetci zákazníci satelitných platforiem Magio Sat a Nová DIGI TV. Stačí aby pri sledovaní programu stlačili na diaľkovom ovládaní tlačidlo „TEXT“.

Okrem sprístupnenia teletextu na TV Nova boli tiež v poslednej dobe pridané ďalšie audio stopy k vybraným staniciam. K športovému kanálu Eurosport a dokumentárnemu Crime and Investigation pribudli originálne (anglické) audio stopy, nové audio pribudlo aj k ID Extra, ktorý môžu po novom sledovať diváci už aj v maďarskom jazyku. Kompletný prehľad programov platformy Nová DIGI TV aj s audio stopami nájdete vždy na našej stránke http://www.satelitnatv.sk/digi-tv/.

Pripomeňme, že v noci z pondelka 5. na utorok 6. októbra 2015 vydala DIGI Slovakia nový softvér pre prijímače Kaon NA 1170 HD. Viac informácií sa dočítate v našej predchádzajúcej správe.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Čo nové chce telekom dať Magio sat oproti novej Digi sk???Tak asi nič,pravda,Magio sat je akože vlajková loď TELEKOMU.

Tento článok už nie je možné komentovať