JOJ Cinema od dnes v ponuke O2 Czech Republic, v priebehu júla ju zaradí aj Slovanet

Filmový kanál JOJ Cinema od dnes rozširuje svoju dostupnosť v Českej republike. Stanicu môžu sledovať už aj zákazníci českého operátora O2 Czech Republic. V priebehu júla by ju mala navyše zaradiť do svojej ponuky aj slovenská spoločnosť Slovanet, ktorá je jedným z najväčších alternatívnych telekomunikačných operátorov na Slovensku. Informovala dnes o tom JOJ Group.

V poradí siedmu televíznu stanicu skupiny JOJ Group – JOJ Cinema, ktorá odštartovala svoje vysielanie 15. júna 2015, môžu tak už prijímať zákazníci operátorov O2 Czech Republic, Skylink, TowerHome (Plustelka), ANTIK Telecom (Tango TV), CentroNet a KTR. Aktuálne prebiehajú rokovania aj s ďalšími káblovými či satelitnými operátormi.

JOJ Cinema prináša divákom vo vysielaní filmy všetkých žánrov 24 hodín denne v českom jazyku vrátane upútavok. Na výber je okrem českej aj originálna audio stopa. Samotní diváci si tak môžu vybrať či chcú filmy sledovať v českom, alebo originálnom jazyku.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Hlavne ze JOJKA bojuje proti Ceskym staniciam na Slovensku a pcha sa do O2tv v Cechach.

  • hlavna vec ze taky velky operatory ako napr. telekom a stale len rokuju, a take menise ako napr plustelka a v ie sa hned dohodnut,a hlavne ze sa pchaju do toho česka,tam skor zaradia ako tu na slovensku, hamba

  • Ten telekom je proste neskutočný…prečo im to tak dlho trvá?..

  • lebo plustelka chce zarobit tak ho daju do platenej ponuky,telekomu tak ci tak ludia platia tak naco sa ponahlat,vymenit tych ludi v telekome ach jaj

Tento článok už nie je možné komentovať