Nová DIGI TV rozšíri ponuku o dva nové programy v SD kvalite, erotický a športový

Zákazníci novej satelitnej služby DIGI TV, ktorú prevádzkuje spoločnosť DIGI Slovakia, budú môcť, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, prijímať už od 1. júla tohto roku, dva nové programy v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4) Dusk TV a Golf Channel. Oba rozšíria ponuku balíčka Maxi, ktorý ponúka operátor za štandardnú cenu 12,9 € mesačne.

Dusk TV bude už v poradí tretím erotickým program v ponuke novej DIGI TV. Spomeňme, že doteraz môžu predplatitelia sledovať dva celodenné programy Dorcel TV a Super One, ktoré sa nachádzajú v DIGI boxoch na programových pozíciách číslo 103 a 104.

Erotický program Dusk TV spustil svoje vysielanie v roku 2009, vo vysielaní sa zameriava prevažne na ženské publikum. Prevádzkovateľom stanice je holandská spoločnosť 2GrapesMedia.

Golf Channel je športový program v českom jazyku so zameraním, ako už názov napovedá, na golf. Vo vysielaní prináša magazíny, spravodajstvo, ako aj priame prenosy z golfových turnajov.

golf_channel1
Golf Channel

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • a zase sport lebo ich tam je velmi malo asi zo 10 filmove asi niesu ziadne

  • A čo tak pridat programy barandov,kino barandov,barandov plus,joj cinema,rik,ťuki,počítam že to digi ani vôbec nezaradi do ponuky,a potom sa digi čuduje že im odchadzaju zakaznici ku konkurencii

  • na novej digi je už 10 sportovych a 3 eroticke programy,pridajte už konečne aj nejake filmove kanaly,chyba mi tam napr smichov,telka tv fanda,barandov,barandov plus,kino barandov

  • Videli ste vobec program na Kino Barrandov? Ved su to same reprizy, naco by to pridavali. Barrandov Plus to iste. To JOJ Cinema je niekde inde.

  • Na novej Digi sa asi Sport2 nedockame. Mne je to uz ale sumafuk. Na druhu telku som si dal antenovu Plustelku a mam pokoj a navyse mam aj JOJ Cinema.

  • rozne nove kanale na novej digi. a co taky tv sportovy sport2 F1 je len pre vyvolenych v rakusku bravo MARTIN kupuj nove satelity anteny nestaci ze sa zbavujemwe starych anten to bolo ale doba pokrocila satelitne paraboly nestrasia ako vela anten na strechach niekde to ide /skailant/ sport2 a na sdigi to nejde aj ked si to chceme doplatit platene kanaly hanba vam v digi slovakia-telekom.

Tento článok už nie je možné komentovať