Telekom začal poskytovať zľavy na internet a pevnú linku pre zákazníkov DIGI TV

Zákazníci DIGI TV môžu získať teraz zľavu z mesačného poplatku na pevnú linku a Magio Internet od Telekomu. V prípade, že sa predplatitelia káblového a satelitného operátora DIGI TV rozhodnú využívať jednu z uvedených služieb Telekomu, môžu získať zľavu od dvoch do štyroch eur mesačne.

Odteraz aj zákazníci DIGI TV môžu využívať výhody členstva v skupine Slovak Telekom. Ak má zákazník DIGI TV, môže získať zľavu na Magio Internet a Pevnú linku. Zľava 2 € sa uplatňuje za každú službu, pri kúpe Magio Internetu a Pevnej linky tak zákazník môže získať zľavu až 4 € mesačne,“ uviedol pre portál SatelitnáTV.sk Michal Korec, hovorca pre financie a služby zo spoločnosti Slovak Telekom.

Podmienkou poskytnutia zľavy je samozrejme súčasné využívanie služieb DIGI TV. V prípade, ak zákazník prestane využívať služby DIGI TV, stráca automaticky nárok na zľavu.

Okrem zľavy môžu ešte získať záujemcovia aj Wi-fi router so samoinštaláciou, alebo telefón už od 9,90 €.

telekom_digi_zl1

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • Ako tú zľavu získam? Bude mi priznaná automaticky alebo musím o ňu požiadať??? Pevnú linku mám už dávno pred tým ako mi naištalovali nové Digi. Ďakujem.

 • Telekom dava zlavy len pri podpise novej zmluvy. Pochybujem ze teraz to bude inak.

 • Dobrý deň, chcela by som vedieť či mám možnosť získať uvedenú zľavu, keď mám zriadenú pevnú linku od Telekomu dávnejšie a Novú Digi mám cca od marca toho roku. Pôvodnú digi som mala tiež dávnejšie zriadenú.
  Ak áno, tak akým spôsobom sa to dá zrealizovať.

  č.zmluvy: ****** Digi
  Kód adresáta: *****

  S pozdravom Anna Vaneková

  ——————————–
  *editované adminom. Náš portál SatelitnáTV.sk nie je zákaznícka linka DIGI TV ani Telekomu.

Tento článok už nie je možné komentovať