Reklama

Skylink ponúka niektorým zákazníkom balík DIGITAL s SD kanálmi so zľavou

Po aprílovej zmene cenníka začal prevádzkovateľ platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, oslovovať vybraných zákazníkov s ponukou na balíček DIGITAL (Servisný poplatok) so slovenskými a českými programami v SD kvalite za zvýhodnenú cenu 24 € na jeden rok.

Špeciálnu ponuku potvrdil pre náš portál aj člen predstavenstva spoločnosti M7 Group, Jaromír Glisník. „Na malých vzorkách zákazníkov s určitými charakteristikami testujeme rôzne varianty. To je bežné u všetkých operátorov.
Pokračovanie nižšie:


Podľa neoficiálnych informácií portálu SatelitnáTV.sk je vybraná akcia ponúkaná hlavne zákazníkom, ktorí nepotvrdili záujem o vysielanie stanice Markíza HD, respektíve si neplatia žiadne balíky s platenými stanicami.

Platforma však nebude túto akciovú cenu ponúkať všetkým zákazníkom a ani dlhodobo. „Takáto varianta nemá v dlhodobom pohľade zmysel,“ vysvetľuje Glisník. „SD v MPEG-2 sa skončí v roku 2016. Nám odozva na túto pilotnú ponuku pomôže v posudzovaní penetrácie HD prijímačov.

Po zaplatení Servisného poplatku získajú majitelia dekódovacích kariet Skylink či CS Link (Irdeto) prístup k základným slovenským a českým programom z balíčka DIGITAL/DIGITAL HD. Aktuálna cenníková cena je 34 € na jeden či 54 € na dva roky. Ďalšou možnosťou je platba cez INKASO či SIPO, kde platia zákazníci pravidelne 2 € mesačne.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Vsetci davaju zlavy pri dlhsom predplatnom len Skylink to ma cele opacne. Zaplatim im dopredu na jeden rok 34 eur a ti co im platia mesacne cez Sipo len 24.

 2. musíme platiť ked má v tom aj J&T prsty z
  čoho budu žiť oni chudáci

 3. Hlavne ze sa nebude Digital balik rozdelovat na SD a HD. A uz si to pekne teraz otestuju a nabuduci rok mozeme cakat Digital balik SD za 34 Digital HD za 54 🙂

 4. SIPO je lacnejsie lebo pri platbe v predajni na rok/dva musi Skylink davat este proviziu predajcovi. Lepsie je pre nich teda SIPO alebo INKASO kde inkasuju priamo na ucet a nemusia sa delit s predajcom.

 5. Otík,
  ale i keď im zaplatíš bársakou inou platobnou formou priamo na ich účet i tak viac platíš (napr. 54 €/2 r alebo 34€/1r miesto 48€/2r či 24€/1r) okrem tých 2 spôsobov, kde je čistá „nepredražená“ výsledná suma. Keď som im písal prečo, tak sa len „vykrúcali“, že majú problémy = náklady na pripájanie a odpájanie kariet… Táranie od veci, veď pri ‚sipákoch‘ alebo ‚inkasákoch‘ je väčšia pravdepodobnosť na odpájanie a pripájanie..

 6. Servisny poplatok sa da zniest.Horšie to je že ignoruju a tlačia ľudom do hlavy HD
  kvalitu.Je to o ničom.Nemyslia na slabšie situované rodiny SD nam stačí.
  Držia sa trendu ale ani nemci neodpájaju SD !!!
  Ak pribudne npr.-kinosvet -si mimo obraz lebo ide v pasme S2.V hlave maju len záujem inkasovat! Základný -Digital-balíček musi obsahovať to čo mu prináleží .Ale na to nemyslia.Retro, kinosvet a bohvie čo je fuč a vobec ich to netankuje.
  Ak pribudne Antik či iný člen sat.vysielania-budu mať hlavu v smútku koli odchodu klientely. Koľko má p.Glisnik do dochodku-možno potom sa to zmení?

Komentáre už nie sú povolené.