Reklama

ANTIK Telecom: Auto Motor und Sport v HD kvalite do konca roka pre všetkých zákazníkov

Operátor ANTIK Telecom zaradil dočasne v rámci promo akcie nemecký kanál Auto Motor und Sport (AMS) v HD kvalite do Základného balíčka svojej digitálnej káblovej televízie Tango. K programu tak majú prístup všetci zákazníci bez ďalších poplatkov a to až do 2. januára 2015.
Pokračovanie nižšie:

Pre všetkých fanúšikov motošportu máme teraz špeciálny bonus – jedinečný motoristický kanál Auto Motor und Sport v HD kvalite. Tento oceňovaný nemecký kanál sme zaradili do ponuky Základného balíka, takže ho teraz môžete do konca roka sledovať bez dodatočného poplatku,“ informuje spoločnosť na svojich webových stránkach.

AMS HD vysiela televízne programy so zameraním pre motoristov. Vo vysielaní je možné zhliadnuť novinky, testy ako aj zaujímavosti nie len zo sveta výrobcov automobilov či motocyklov.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Redakcia: mohli by ste pri takýchto typoch správ udávať či daná stanica vysiela s dabingom (SK/CZ) len pre informovanosť, a taktiež zistiť ak ide o pôvodné znenie, či sa neplánuje mutácia s prekladom po kontaktovaní kompetentných…
    Díky

    1. Ďakujeme za komentár. Kanál Auto Motor und Sport HD je z časti lokalizovaný do českého jazyka už od roku 2012.

Komentáre už nie sú povolené.