Reklama

HD+ stále rastie, za tretí štvrťrok získala viac ako 51 tisíc platiacich zákazníkov

Nemecká satelitná platforma HD+ mala k 30. septembru 2014 už 1,59 milióna platiacich zákazníkov, čo je v porovnaní s predchádzajúcim obdobím (30.6.2014) nárast o viac ako 51 tisíc platiacich zákazníkov. Ku koncu júna mala platforma 1,54 milióna platiacich zákazníkov. Pri porovnaní s predchádzajúcim rokom je to nárast o 313 683 zákazníkov (24 %).

Okrem toho v súčasnej dobe viac ako 1,3 milióna ľudí využíva ponuku HD+ bezplatne v rámci akcie pri kúpe satelitného prijímača, modulu či samostatnej dekódovacej karty.
Pokračovanie nižšie:


Nemecká satelitná platforma HD+ vysiela prostredníctvom satelitnej pozície Astra (19,2°E), svojim predplatiteľom ponúka už 20 televíznych programov vo vysokom rozlíšení (RTL NITRO HD, n-tv HD, ProSieben MAXX HD,RTL HD, Sat.1 HD, ProSieben HD, VOX HD, kabel eins HD, RTL II HD, SUPER RTL HD, N24 HD, TELE 5 HD, SPORT1 HD, DMAX HD, Nickelodeon HD, sixx HD, COMEDY CENTRAL HD, Disney Channel HD, TLC HD a DELUXE MUSIC HD).

Cena ročného poplatku za príjem ponuky HD+ je aktuálne stanovená na 60 €. Doporučená cena dekódovacej karty HD+ je 65 €.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Ani sa nečudujem vzhľadom k cene, ktorá je dokonca nižšia ako u nás. O programoch ani nehovorím.

Komentáre už nie sú povolené.