Reklama

Telekom zaraďuje do ponuky MagioTV kanál Discovery Science HD, v satelitnej službe zatiaľ nebude

Slovak Telekom pridáva od dnes do svojej ponuky digitálnej televízie Magio kanál Discovery Science vo vysokom rozlíšení (HD). Kanál je k dispozícii pre zákazníkov v platenom balíčku HD rodinný, v set-top-boxoch ho nájdu diváci na pozícii č. 301. V prípade, že sa program neobjaví v Magio boxe automaticky, doporučuje sa vykonať jeho reštart.

Pripomeňme, že verzia Discovery Science v štandardnom rozlíšení (SD) je súčasťou balíčka Najviac. Na oboch kanáloch Discovery Science (SD a HD) majú zákazníci Telekomu k dispozícii na výber českú a anglickú audio stopu.
Pokračovanie nižšie:

Discovery Science prináša vo svojom vysielaní programy o vede, technike či vesmíre.

Okrem Magio TV majú SD verziu Discovery Science k dispozícii aj zákazníci Magio Satu s predplateným balíčkom Magio Sat Komplet. Do satelitnej ponuky Magio Sat však v súčastnosti Telekom verziu vo vysokom rozlíšení neplánuje pridať. „V súčasnosti to neplánujeme,“ uviedol pre náš portál SatelitnáTV.sk Tomáš Palovský, hovorca pre technológie a siete spoločnosti Slovak Telekom.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Tomáš Palovský, hovorca pre technológie a siete spol. Slovak Telekom povedal, že na magiosat sa žiadne rozšírenie programovej ponuky nechystá, aspoň čo sa týka Discovery Science HD. Bude vôbec nejaké rozšírenie?

  2. Nebude! 😀 Ja som uz z magio sat skoncil lebo nikdy nic nove kvalita obrazu nic moc a programova ponuka tak isto na nic…

  3. Ja si myslím, že Slovak Telekom momentálne investuje do nových programov na Thore, keďže už je tam dosť aj keď zatiaľ neaktívnych programových pozícií. Tie majú označenie providera ST/Slovak Telekom/ a či sú pripravené len pre Digi alebo sa na Thor presťahuje aj Magio/tak ako pred časom UPC/ ukáže čas, pretože pozícia 1’W je v každom prípade atraktívnejšia ako 4’W.

  4. Tak podľa informácií na internete sa predsa len Magio bude sťahovať na Thor a vznikne celkom zaujímavá konkurencia pre Skylink /UPC, DIGI, MAGIO/. FreeSat by UPC už CAM moduly predáva a ak ich začne predávať aj Telekom, budú sa dať kombinovať všetky tri platformy z jednej pozície, čo možno bude stáť niečo viac ale tá možnosť je veľmi zaujímavá hlavne pre majiteľov viactunerových prijímačov a notorických „nahrávačov“.

Komentáre už nie sú povolené.