Telekom zaraďuje do ponuky MagioTV kanál Discovery Science HD, v satelitnej službe zatiaľ nebude

Slovak Telekom pridáva od dnes do svojej ponuky digitálnej televízie Magio kanál Discovery Science vo vysokom rozlíšení (HD). Kanál je k dispozícii pre zákazníkov v platenom balíčku HD rodinný, v set-top-boxoch ho nájdu diváci na pozícii č. 301. V prípade, že sa program neobjaví v Magio boxe automaticky, doporučuje sa vykonať jeho reštart.

Pripomeňme, že verzia Discovery Science v štandardnom rozlíšení (SD) je súčasťou balíčka Najviac. Na oboch kanáloch Discovery Science (SD a HD) majú zákazníci Telekomu k dispozícii na výber českú a anglickú audio stopu.

Discovery Science prináša vo svojom vysielaní programy o vede, technike či vesmíre.

Okrem Magio TV majú SD verziu Discovery Science k dispozícii aj zákazníci Magio Satu s predplateným balíčkom Magio Sat Komplet. Do satelitnej ponuky Magio Sat však v súčastnosti Telekom verziu vo vysokom rozlíšení neplánuje pridať. „V súčasnosti to neplánujeme,“ uviedol pre náš portál SatelitnáTV.sk Tomáš Palovský, hovorca pre technológie a siete spoločnosti Slovak Telekom.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Tomáš Palovský, hovorca pre technológie a siete spol. Slovak Telekom povedal, že na magiosat sa žiadne rozšírenie programovej ponuky nechystá, aspoň čo sa týka Discovery Science HD. Bude vôbec nejaké rozšírenie?

  • Nebude! 😀 Ja som uz z magio sat skoncil lebo nikdy nic nove kvalita obrazu nic moc a programova ponuka tak isto na nic…

  • Ja si myslím, že Slovak Telekom momentálne investuje do nových programov na Thore, keďže už je tam dosť aj keď zatiaľ neaktívnych programových pozícií. Tie majú označenie providera ST/Slovak Telekom/ a či sú pripravené len pre Digi alebo sa na Thor presťahuje aj Magio/tak ako pred časom UPC/ ukáže čas, pretože pozícia 1’W je v každom prípade atraktívnejšia ako 4’W.

  • Tak podľa informácií na internete sa predsa len Magio bude sťahovať na Thor a vznikne celkom zaujímavá konkurencia pre Skylink /UPC, DIGI, MAGIO/. FreeSat by UPC už CAM moduly predáva a ak ich začne predávať aj Telekom, budú sa dať kombinovať všetky tri platformy z jednej pozície, čo možno bude stáť niečo viac ale tá možnosť je veľmi zaujímavá hlavne pre majiteľov viactunerových prijímačov a notorických „nahrávačov“.

Tento článok už nie je možné komentovať