Reklama

V. MIKA: RTVS nesmie chýbať pri žiadnom úspechu slovenského športu

V sobotu ráno o 9.30 SEČ prinesie verejnoprávna Dvojka po úspešných rokovaniach s vlastníkom licenčných práv v priamom prenose aj finálový duel našej reprezentantky s Číňankou Na Li. Dominika má na dosah historicky prvé víťazstvo slovenského tenistu na turnaji Grand Slam a diváci verejnoprávnej televízie na celom Slovensku budú môcť byť pri tom.
Pokračovanie nižšie:

Nechcem sa vracať do histórie a k rozhodnutiam bývalého manažmentu RTVS, ale nesmie sa zopakovať situácia s olympijským hokejovým turnajom v Soči. Preto sa teším, že naše rozhodnutie zabojovať o získanie práv na vysielanie týchto zápasov nebolo len vyjadrením našej dôvery v Dominikin úspech, ale aj reflektovaním želaní našich divákov a slovenských športových fanúšikov. Držím Dominike palce a verím, že sa jej podarí získať vysnívaný grandslamový titul,“ povedal k senzačnému úspechu slovenského tenisu generálny riaditeľ RTVS Václav Mika.

Predzápasové štúdio začína o 9.00, finálový duel komentuje Vladimír Genda a Karina Habšudová. Reprízu semifinálového zápasu odvysiela Dvojka dnes (štvrtok 23.1.) o 13.55.

(RTVS)

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Neskutočné:otvárací ceremoniál ZOH 2014 je rozdelený na STV1 a STV2.Chaos v programovej štruktúre pokračuje!Dokedy???

  2. Len som zvedavá, či sa do začiaku olympiády dočkáme STV1 v HD verzii aj na satelite, najlepšie v Skylinku.

  3. A neboli schopní kúpiť ani práva na hokej čo bude asi najsledovanejšia disciplína. Nechali to markíze. Obrovská hanba pre verejnoprávnu televíziu že nebude vysielať zápasy národného hokejového mužstva. Ešte sa v reklame chvália že budú dávať priamy prenos v rozhlase. To je na smiech.

  4. Herkules, s tým hokejom máš pravdu! Je drzosť, že najúspešnejší a najobľúbenejší šport nebude na verejnoprávnej TV. Markíza si naplní kapsy z reklamy a Mika pôjde nariekať do parlamentu že nemá prachy! nechať hokej komerčnej telke, zato by mal niekto letieť.

Komentáre už nie sú povolené.