Zákazníci Plustelky môžu prijímať aktuálne všetky programy z ponuky (aktualizované)

Zákazníci digitálnej terestriálnej platformy Plustelka, ktorú prevádzkuje spoločnosť TowerHome, môžu aktuálne dočasne prijímať všetky programy z ponuky aj bez predplatného. Programy sú šírené totižto v režime FTV (free-to-view), čo znamená, že pre príjem všetkých programov postačuje iba aktivované jedno z prijímacích zariadení Plustelka (prijímač, modul či dekódovacia karta). Okrem toho práve prebieha aj technická odstávka zákazníckeho portálu Plustelky, ktorá potrvá až do 23:30.

Plustelka ponúka tri neplatené televízne programy ČT1, ČT2 a TV LUX, ako aj deväť platených (voliteľných) programov Eurosport, Eurosport 2, Film+, Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, Nickelodeon, VH1 a Spice za 5,99 eur mesačne a to bez akýchkoľvek záväzkov. Všetky programy z ponuky Plustelky (aj neplatené) vysielajú v kompresnom formáte MPEG-4 a sú kódované systémom IRDETO. Programy sú šírené zo štvrtého celoplošného multiplexu.

Aktualizované 10.12. o 7:20: Všetky programy z balíčka Plustelka Štandard sú dostupné opäť už len predplatiteľom. Krátke promo tak bolo zákazníkom Plustelky dostupné len pár hodín.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Viete vy vobec co znamena Fta? To ze boli programy dostupne pre zakaznikov bez predplatneho neznamena ze boli Fta. Fta bol a je do 2.1.2014 Tv Lux a promo Test.

  • ste ako socky,kua vsetko by ste chceli len zadarmo …, ked nemate 6eur tak necumte na to !!!

Tento článok už nie je možné komentovať