Reklama

HBO GO od dnes oficiálne pre zákazníkov Skylinku, zdarma bude až do konca marca

Prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Gorup, oficiálne potvrdil sprístupnenie služby HBO GO pre svojich zákazníkov s predplatenými balíčkami HBO Standard, HBO MaxPack a Komplet.

Videoslužba HBO GO bude v rámci promo akcie dostupná všetkým zákazníkom Skylinku s požadovaným balíkom zdarma a to až do konca marca 2014, po tomto dátume by malo dôjsť k jej spoplatneniu.
Pokračovanie nižšie:

S HBO GO je možné sledovať obľúbené filmy, seriály, dokumenty, či programy z originálnej produkcie HBO na mobilných zariadeniach, ako sú tablety či mobilné telefóny, kedykoľvek, kdekoľvek bez obmedzenia na území Slovenskej a Českej republiky. Okrem mobilných zariadení je možné využívať videoslužbu HBO GO aj napr. na Smart televízoroch. Celý obsah z bohatej ponuky HBO je dostupný s českým dabingom. Väčšina titulov je v službe dostupná aj v pôvodnom znení s českými titulkami.

Pre používanie služby HBO GO je nutné sa najskôr zaregistrovať na webovej adrese hbogo.sk.

TIP: HBO GO je už dostupné pre zákazníkov Skylinku, vyskúšali sme ho

HBO_GO1

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Ja by som len poopravil. HBO GO nie je možné sledovať kdekoľvek. Služba je viazaná na SK-CZ IP adresu. Po prihlásení sa zo zahraničia sa ukáže hlásenie, HBO GO nie je dostupné vo Vašej krajine, prosím kontaktujte Vášho poskytovateľa kvôli ďalším informáciám o HBO GO.
    Len toľko.

  2. Ja som sa zaregistroval aj prihlásil a nič. Neviem, kde a ako sa dostanem k archívu hbogo. Ľubo

Komentáre už nie sú povolené.