HBO GO od dnes oficiálne pre zákazníkov Skylinku, zdarma bude až do konca marca

Prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Gorup, oficiálne potvrdil sprístupnenie služby HBO GO pre svojich zákazníkov s predplatenými balíčkami HBO Standard, HBO MaxPack a Komplet.

Videoslužba HBO GO bude v rámci promo akcie dostupná všetkým zákazníkom Skylinku s požadovaným balíkom zdarma a to až do konca marca 2014, po tomto dátume by malo dôjsť k jej spoplatneniu.

S HBO GO je možné sledovať obľúbené filmy, seriály, dokumenty, či programy z originálnej produkcie HBO na mobilných zariadeniach, ako sú tablety či mobilné telefóny, kedykoľvek, kdekoľvek bez obmedzenia na území Slovenskej a Českej republiky. Okrem mobilných zariadení je možné využívať videoslužbu HBO GO aj napr. na Smart televízoroch. Celý obsah z bohatej ponuky HBO je dostupný s českým dabingom. Väčšina titulov je v službe dostupná aj v pôvodnom znení s českými titulkami.

Pre používanie služby HBO GO je nutné sa najskôr zaregistrovať na webovej adrese hbogo.sk.

TIP: HBO GO je už dostupné pre zákazníkov Skylinku, vyskúšali sme ho

HBO_GO1

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Ja by som len poopravil. HBO GO nie je možné sledovať kdekoľvek. Služba je viazaná na SK-CZ IP adresu. Po prihlásení sa zo zahraničia sa ukáže hlásenie, HBO GO nie je dostupné vo Vašej krajine, prosím kontaktujte Vášho poskytovateľa kvôli ďalším informáciám o HBO GO.
    Len toľko.

  2. Ja som sa zaregistroval aj prihlásil a nič. Neviem, kde a ako sa dostanem k archívu hbogo. Ľubo

Comments are closed.