Skylink vyradí z ponuky kanál HBO v SD kvalite, k dispozícii bude už len HD verzia

Prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, plánuje v blízkej dobe vyradiť zo svojej ponuky filmový kanál HBO v štandardnom rozlíšení. Pre portál SatelitnaTV.sk to potvrdili viaceré zdroje a táto informácia je už uvedená aj priamo na oficiálnom webe platformy. Skylink tak bude v blízkej budúcnosti svojim zákazníkom ponúkať obľúbený filmový kanál HBO už len vo vysokom rozlíšení (HD). Presný dátum ukončenia šírenia programu HBO v SD kvalite však zatiaľ nie je známy.

Skylink ponúka aktuálne dva prémiové balíčky s kanálmi HBO, a to HBO Standard (8,9 €/mesačne) a HBO MaxPack (10,9 €/mesačne). Súčasťou oboch balíčkov je už aj program HBO HD.

Nebude sa jednať o prvý prípad kedy Skylink nahradí SD kanál, jeho HD verziou. Pripomeňme, že v júli tohto roku došlo k ukončeniu šírenia programu History Channel (verzia SD) a jeho nahradenie HD verziou aj pre zákazníkov s predplateným balíčkom Multi.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Už to pomaly ide, pripravte sa na to všetci, ktorí zostali po podvodnom site servisného poplatku, už bude len malá vrstva zbohatlých HD alebo nič, ak máte SD. Ide o podporu dnes socialistického obchodu so satelitnou technikou.

  • nejak som nepochopil tvoj prispevok. HBO v SD ma akurat vytacalo…..s tym socikom upresni nejak mi nedochadza

  • Ja som len rad , konecne prva platforma ktora sa snazi presadit HD , co je na zapade davno uz standard a u nas zatial len nadstandard ,Len tak dalej Skylink.

Tento článok už nie je možné komentovať