Reklama

HBO GO bude dostupné už čoskoro aj pre zákazníkov Skylinku

Satelitná platforma Skylink, ktorú prevádzkuje luxemburská spoločnosť M7 Group, sprístupní do niekoľkých týždňov v spolupráci s filmovým kanálom HBO pre svojich zákazníkov videoslužbu HBO GO. Pre náš portál SatelitnaTV.sk to povedal člen predstavenstva spoločnosti M7 Group, Jaromír Glisník. Informoval o tom už aj český portál DigiZone.cz. Služba bude štandardne dostupná za poplatok, no zo začiatku bude aj na nejaký čas zadarmo. „Určite budeme poskytovať HBO GO po nejakú dobu bezplatne,“ povedal Jaromír Glisník. Ako ďalej dodal: „Bližšie informácie zverejníme behom cca dvoch týždňov„.
Pokračovanie nižšie:

HBO GO je videoslužba dostupná kdekoľvek prostredníctvom internetu. Využívať ju je možné ako na PC, smart televízoroch, tak aj na mobilných zariadeniach ako sú tablety či smartphony, vďaka špeciálnej aplikácii.

S HBO GO je možné sledovať obľúbené filmy, seriály, dokumenty, či programy z originálnej produkcie HBO na vyššie spomínaných zariadeniach a to kedykoľvek, kdekoľvek a hlavne bez obmedzenia. Celý obsah z bohatej ponuky HBO je dostupný s českým dabingom. Väčšina titulov je v službe dostupná aj v pôvodnom znení s titulkami.

HBO_GO1

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Osobně už preferuju jenom online video služby, protože klasické lineární filmové kanály jsou čím dál horší. Neustále se opakující seriály (Terapie) a klesající úroveň filmové nabídky je už sotva snesitelná. Divák se chce večer bavit.
    HBO GO toho ovšem nabízí zoufale málo, proto moje volba padla na Netflix USA.

Komentáre už nie sú povolené.