DIGI TV ponúka zákazníkom možnosť prenájmu nového HD boxu Kaon

Satelitná platforma DIGI TV ponúka od dnes 16. októbra 2013 svojim zákazníkom možnosť prenájmu nového satelitného HD boxu za 1,49 € s DPH na mesiac. Ponuka je platná ako pre nových, tak aj pre súčasných zákazníkov. O nový HD box značky Kaon môžu požiadať súčasní zákazníci telefonicky cez zákaznícku linku, alebo osobne v ktorejkoľvek pobočke DIGI TV. Po zaevidovaní a vybavení požiadavky následne technik vymení starý box spolu s dekódovacou kartou za nový.

Vďaka novému satelitnému prijímaču budú môcť zákazníci DIGI TV sledovať už aj programy vo vysokom rozlíšení (HD). Aktuálne však v ponuke satelitnej DIGI TV nie je ani jeden program v HD kvalite.

Nový HD box Kaon je menších rozmerov, dodávaný je aj s HDMI káblom. Používateľom umožňuje okrem sledovania kanálov v HD kvalite aj nahrávanie programov na externé pamäťové zariadenie.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Digi tv by zarobila určite viac keby neviazali karty na nimi dodávané prijímače.Veľa športových fanúšikov by si ich kartu kúpilo ako druhú kartu k nejakej inej platforme…Tieto kombinácie karta+prijímač sú totálne od veci a potom sa čudúju že sa im nedarí…

  • uplny nezmysel to nie je. Pri skylinku ludia pouzivaju vselijake sunty a potom vyplakavaju, ze im to nejde. Tu by to bolo obdobne

  • Jednoduchým riešením by bolo, keby ponúkli CA modul so spárovanou kartou. Zákazník by mal potom možnosť vybrať si ľubovoľný satelitný prijímač s CI slotom. Sprístupnila by sa tým služba aj pre vlastníkov Tv so zabudovaným satelitným tunerom.

    re: joyko
    So Skylinkom sa to nedá porovnávať. 90% divákov si nekúpilo kartu kvôli platenej ponuke, ale kvôli sledovaniu základnej ponuky vrátane verejnoprávnej TV. A tu sú súčasné praktiky Skylinku úplným nezmyslom. Z užívateľského hľadiska sú Skylink ready prijímače väčším „šuntom“.

Tento článok už nie je možné komentovať