Reklama

DIGI TV ponúka zákazníkom možnosť prenájmu nového HD boxu Kaon

Satelitná platforma DIGI TV ponúka od dnes 16. októbra 2013 svojim zákazníkom možnosť prenájmu nového satelitného HD boxu za 1,49 € s DPH na mesiac. Ponuka je platná ako pre nových, tak aj pre súčasných zákazníkov. O nový HD box značky Kaon môžu požiadať súčasní zákazníci telefonicky cez zákaznícku linku, alebo osobne v ktorejkoľvek pobočke DIGI TV. Po zaevidovaní a vybavení požiadavky následne technik vymení starý box spolu s dekódovacou kartou za nový.
Pokračovanie nižšie:


Vďaka novému satelitnému prijímaču budú môcť zákazníci DIGI TV sledovať už aj programy vo vysokom rozlíšení (HD). Aktuálne však v ponuke satelitnej DIGI TV nie je ani jeden program v HD kvalite.

Nový HD box Kaon je menších rozmerov, dodávaný je aj s HDMI káblom. Používateľom umožňuje okrem sledovania kanálov v HD kvalite aj nahrávanie programov na externé pamäťové zariadenie.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Digi tv by zarobila určite viac keby neviazali karty na nimi dodávané prijímače.Veľa športových fanúšikov by si ich kartu kúpilo ako druhú kartu k nejakej inej platforme…Tieto kombinácie karta+prijímač sú totálne od veci a potom sa čudúju že sa im nedarí…

  2. Súhlasím, len či to pochopí i nemecký Slovak_Telekom.

  3. uplny nezmysel to nie je. Pri skylinku ludia pouzivaju vselijake sunty a potom vyplakavaju, ze im to nejde. Tu by to bolo obdobne

  4. Jednoduchým riešením by bolo, keby ponúkli CA modul so spárovanou kartou. Zákazník by mal potom možnosť vybrať si ľubovoľný satelitný prijímač s CI slotom. Sprístupnila by sa tým služba aj pre vlastníkov Tv so zabudovaným satelitným tunerom.

    re: joyko
    So Skylinkom sa to nedá porovnávať. 90% divákov si nekúpilo kartu kvôli platenej ponuke, ale kvôli sledovaniu základnej ponuky vrátane verejnoprávnej TV. A tu sú súčasné praktiky Skylinku úplným nezmyslom. Z užívateľského hľadiska sú Skylink ready prijímače väčším „šuntom“.

Komentáre už nie sú povolené.