Reklama

Zuzana Ťapáková končí ako riaditeľka TV Markíza, nahradí ju Matthias Settele

Central European Media Enterprises Ltd. (“CME” alebo “spoločnosť”) (NASDAQ/Burza cenných paprierov Praha: CETV) dnes oznámila, že Matthias Settele nahradí Zuzanu Ťapákovú na pozícii generálneho riaditeľa TV Markíza v Slovenskej republike.

Som rád, že v osobe Matthiasa získavame skúseného profesionála, ktorý povedie spoločnosť v týchto kritických časoch na trhu, ktorý považujeme za jeden z kľúčových,” povedal Christoph Mainusch, výkonný riaditeľ CME. “Veríme, že Matthiasove bohaté skúsenosti z oblasti televízneho vysielania a produkcie budú pre nás prínosom. Rád by som taktiež poďakoval Zuzane za roky strávené v TV Markíza.
Pokračovanie nižšie:

Teším sa na riadenie tímu na Slovensku a som rád, že budem súčasťou úspechu Markízy a prispejem k rozvoju staníc a značiek naprieč všetkými médiami,” reagoval Settele.

Matthias Settele pred nástupom do CME zastával pozíciu generálneho manažéra v spoločnosti Turner Nordic a Baltic a pôsobil ako senior konzultant pre rakúsku verejnoprávnu televíziu ORF. Taktiež bol televíznym a produkčným konzultantom pre viaceré medzinárodné televízne skupiny vrátane RTL Group, MTG/Viasat group a Turner Broadcasting International, ako aj televízne stanice, produkčné spoločnosti a univerzity v rámci Európy. Pred začiatkom dráhy konzultanta pracoval ako Senior Vice Prezident pre obchodné záležitosti pre spoločnosť RTL v Nemecku.

(TV Markíza)

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. 🙂 Televízia Marxíza a jej „formovanie“ obyvateľov.

  2. Blahoželám pán riaditeľ a hneď Vás upozorňujem,že v Prievidzi sa nešíri DVB-T mux1 v ktorom je Dajto a FOOOR.

  3. Poprosim, pan riaditel o zvysenie poctu reklam a uputavok a tym castejsie prerusovanie programov reklamou – a to aspon kazdych 6 (sest) minut….
    Dakujem!

Komentáre už nie sú povolené.