Reklama

UPC rozširuje ponuku o sedem nových TV staníc

Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, dnes rozšírila programovú televíznu ponuku o sedem nových TV staníc. Ide o stanice STV2 HD, Dajto HD, ČT:D/ ČT art, Animal Planet HD, CNBC, Crime & Investigation a Fightbox HD. Počet televíznych staníc v ponuke digitálnej televízie UPC tak oddnes dosahuje takmer 150 programov všetkých žánrov vrátane až 20 programov v HD kvalite.

Cieľom spoločnosti UPC je ponúknuť zákazníkom všetky výhody digitálnej televízie, vrátane širokej škály atraktívnych programov. Zaradením nových staníc spoločnosť UPC opätovne potvrdzuje svoje úsilie poskytovať žánrovo a jazykovo rozmanitú programovú ponuku, s prihliadnutím na požiadavky a predstavy zákazníkov. Zákazníci si môžu byť istí, že digitálna televízia UPC je najpohodlnejšou a najľahšou cestou, ako sa dostať k tej najzaujímavejšej televíznej ponuke v najvyššej technickej kvalite,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Miller.

Stanice STV2 HD, Dajto HD a ČT:D/ ČT art sú v digitálnej káblovej televízii zaradené do základného balíčka Entry, a stanice Animal Planet HD a CNBC sú súčasťou najobľúbenejšieho balíčka Basic. Stanica Crime & Investigation je zaradená do balíčka Plus a stanica Fightbox HD do balíčka Filmbox.
Pokračovanie nižšie:

Nová stanica českej verejnoprávnej televízie ČT:D/ ČT art ponúka vysielanie pre deti od 4 do 12 rokov (od šiestej ráno do dvadsiatej hodiny večer), a vysielanie zamerané na kultúru a umenie (od dvadsiatej do druhej hodiny rannej). CNBC predstavuje jednu z najpopulárnejších spravodajských staníc, ktorá je zameraná najmä na finančné a podnikové informácie z celého sveta, a stanica Crime & Investigation prináša obľúbené kriminálne seriály a dokumenty. Nové HD stanice ponúkajú vo vysokom rozlíšení vysielanie verejnoprávneho kanálu STV2, slovenskej televízie zameranej na mužské publikum s názvom Dajto, športového kanálu orientovaného na bojové umenia Fightbox a stanice o zvieratách Animal Planet.

O UPC DIGITAL: Digitálna káblová televízia UPC DIGITAL ponúka spolu takmer 150 programov všetkých žánrov, vrátane 20 staníc v HD kvalite. Okrem bohatej programovej ponuky a vysokej kvality obrazu a zvuku, diváci vysoko hodnotia najmä celý rad funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a ponúkajú úplne nový zážitok zo sledovania televízie. Či už ide o možnosť nahrávať až 4 programy súčasne, pozastavenie programu a následný návrat k sledovaniu od okamihu zastavenia, prehľadný elektronický programový sprievodca, možnosť nastavenia jazykovej verzie a celý rad ďalších. Služba UPC DIGITAL je dostupná v 30 slovenských mestách a jej výhody a prednosti už využíva viac ako 130 000 domácností.

Ďalšie informácie o službách UPC záujemcovia získajú na Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na webe www.upc.sk, UPC na Facebooku a na zákazníckych strediskách.

(UPC BROADBAND SLOVAKIA)

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Filmbox HD je na novej pozícii a je nekódovaný. Mňa by zaujímalo či nastálo alebo dočasne? Dúfal som že zaradia aj nejaké stanice tipu Film Europe, CS… atď.

Komentáre už nie sú povolené.