Reklama

Hudobná televízia Music Box je dostupná v dvoch verziách

Slovenská hudobná televízia Music Box, za ktorou stojí košická spoločnosť CREATV, je dostupná, ako sa nám podarilo zistiť, v dvoch verziách. Jedna verzia hudobného kanálu prináša vo väčšine svojho vysielacieho času (od 8:00 do 24:00 hod.) českú hudobnú televíziu Šláger TV, ktorá ponúka prevažne ľudovú a country hudbu. Druhá verzia Music Boxu sa zase delí o svoj vysielací čas s košickou TV Naša, nie však už v takom rozsahu ako v prípade Šláger TV. U spoločného vysielania s TV Naša vysiela Music Box 18 hodín denne a TV Naša iba 6 hodín denne (v čase od 16:55 do 22:55 hod.).
Pokračovanie nižšie:


Väčšina našich operátorov však prináša verziu Music Boxu, ktorá sa delí o svoj vysielací čas s televíziou Šláger TV. Druhú verziu prináša svojim zákazníkom napr. Telekom vo svojej IPTV Magio či Antik a to ako užívateľom Tango TV, tak aj majiteľom Smart TV Boxu. V prípade Antiku je však verzia Music Boxu s TV Naša dočasne nedostupná už niekoľko týždňov.

Pripomeňme, že hudobnú televíziu Music Box ponúkala donedávna aj terestriálna platforma Plustelka, ktorá sa však po zmene vo vysielaní televízie rozhodla ukončiť distribúciu Music Boxu a do svojej ponuky zaradila populárny kanál VH1.

MB Black-1072013-2154 1
Spoločné vysielanie Music Boxu a Šláger TV
MusicBox01
Vysielanie Music Boxu s TV Naša

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Viecero ľudí mi vravelo názor a aj mnohí na diskusiách píšu, že prečo Music Box sk nevysiela cez Skylink satelit ASTRA 3B a cez DVB-T regionálne multiplexy, že by mali veľkú sledovanosť. Napíšte o tom článok alebo sprostredkujte vedeniu M. Děkanovskému, aby vysielali cez Skylink a nie cez Thor. Určite by cez satelit ASTRA a DVB-T lokálne multiplexy mali oveľa väčšiu dostupnosť a sledovanosť.

  2. Lenže MUSIC BOX voľne nevysiela ani cez THOR, je to zakódované cez DIGI. Voľakedy vysielali voľne, škoda toho, bola to celkom v pohode stanica a mal som čím krmiť hdd rekordér.

Komentáre už nie sú povolené.