Reklama

ProSieben MAXX odštartuje 3. septembra filmom Captain America: Prvý Avenger

Bezplatný kanál ProSieben MAXX mediálneho koncernu ProSiebenSat.1, ktorý bude zameraný na starších mužov od 30 do 59 rokov spustí svoje vysielanie 3. septembra 2013. Vo vysielaní nového nekódované (FTA) kanálu budú môcť diváci zhliadnuť napr. americké seriály ako Homeland či House of Cards v pôvodnom znení s nemeckými titulkami, čo je v prípade nemeckého kanálu určite prekvapením, keďže doteraz vysielali nemecké kanály vždy filmy a seriály s nemeckým dabingom. Okrem seriálov prinesie ProSieben MAXX prvé dni vysielania aj veľmi zaujímavé filmy.
Pokračovanie nižšie:

ProSieben MAXX odštartuje 3. septembra 2013 o 20:15 hod. americkým filmový hit Captain America: Prvý Avenger. Z ďalších filmov, ktoré sa objavia na ProSieben MAXX môžeme spomenúť napr. World Trade Center s, Skutočná guráž (True Grit) či Táto krajina nie je pre starých (No Country For Old Men).

Vo vysielaní sa objavia okrem seriálov a filmov aj dokumenty BBC, pôvodný program Galileo 360 či Galileo Genial, ako aj detské animované filmy.

Už od začiatku vysielania bude ProSieben Maxx dostupný pre viac ako 60% nemeckých domácností prostredníctvom satelitu, IPTV a káblových sieti.

(rapidtvnews.com)

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Paráda.. konečne ich napadla rozumná nespoplatnená vec

  2. Situácia je taká, že ich napadne vždy rozumná vec. Proste majú na to a sú aj nároční. Klobúk dolu.

Komentáre už nie sú povolené.