Reklama

VU+ s vlastnou bezplatnou aplikáciou pre iOS a Android

Výrobca linuxových satelitných prijímačov značky VU+, spoločnosť Marusys, sprístupnil svoju oficiálnu aplikáciu pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS a Android s názvom VU+ player všetkým svojim zákazníkom zadarmo. Ešte pred niekoľkými týždňami bola pre mobilné telefóny iPhone či tablety iPad cena v AppStore 6,99 €. Aplikáciu si tak teraz môžu stiahnuť všetci majitelia linuxových prijímačov značky VU+ a to úplne zadarmo.

Aplikácia prináša všetkým majiteľom linuxových satelitných prijímačov možnosť sledovania či už živého vysielania, alebo nahratého programu priamo z pevného disku na mobilnom zariadení s operačným systémom iOS, poprípade Android. K dispozícii je aj možnosť výberu tituliek či audio stôp. Z dôvodu obmedzenia je však možné sledovať prostredníctvom aplikácie len SD programy.
Pokračovanie nižšie:

Okrem streamu je možné v aplikácii prezerať aj elektronického programového sprievodcu, vďaka čomu budete mať televízny program vašich obľúbených staníc priamo v mobile.

Pre pripojenie k prijímaču VU+ je nutné aby bolo ako mobilné zariadenie tak aj prijímač pripojené k jednej domácej sieti. V prípade zariadení od spoločnosti Apple je nutné aby malo mobilné zariadenie nainštalovaný operačný systém iOS 4.0 (iPad 4.2) a vyšší.

TIP: e2Remote – viac ako len na ovládanie satelitného prijímača s mobilom či tabletom

U zariadení s operačným systémom Android je navyše oproti zariadení s iOS k dispozícii napr. časovač, zobrazenie sily či kvality signálu, alebo diaľkové ovládanie.

Podľa samotného výrobcu by mala aplikácia fungovať so všetkými prijímačmi značky VU+.

mzl.wbohmpar.320x480-75

Mohlo by vás ešte zaujímať