Reklama

MinDig TV s mobilnou aplikáciou pre zariadenia s operačným systémom iOS a Android

Maďarská digitálna terestriálna platforma MinDig TV sprístupnila pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS ako aj Android svoju novú aplikáciu. Užívatelia si ju môžu stiahnuť do svojho mobilného telefónu či tabletu bezplatne z AppStore, poprípade Google play. Aplikácia s názvom MinDig TV prináša okrem televízneho programu všetkých staníc, ktoré sú dostupné v platforme aj živé vysielanie až piatich televíznych (M1 HD, M2 HD, Duna HD, Duna World, euronews) a troch rozhlasových staníc (Kosút, Petofi a Bartók).
Pokračovanie nižšie:

Aplikácia je k dispozícii aj pre slovenských užívateľov, prináša však obmedzenia vo forme živých streamov. Počas nášho testovania nám umožnila aplikácia sledovať naživo len jeden televízny program a to konkrétne Duna World. Pri zvyšných kanáloch vyskakovala pri živých streamoch hláška o obmedzení, kvôli ktorému môžu živé vysielanie sledovať len užívatelia z Maďarska.

Program televíznych a rozhlasových staníc je dostupný v aplikácii až na sedem dní dopredu. K dispozícii je aj vyhľadávanie či upozornenia na obľúbený program.

Niekoľko fotografií priamo z aplikácie:

MinDig_app01MinDig_app02

Mohlo by vás ešte zaujímať