Reklama

Zákazníci spoločnosti ANTIK Telecom už môžu využívať aj služby videopožičovne HBO GO

Košický operátor ANTIK Telecom sprístupnil pre svojich zákazníkov vo vlastnej sieti aj služby mobilnej videopožičovne HBO GO, ktorá umožňuje sledovať prostredníctvom internetu najnovšie filmy, seriály, dokumenty, magazíny ako aj koncerty z produkcie HBO. Službu HBO GO môžu využívať všetci predplatitelia Filmového balíka za špeciálny poplatok 1,9 € mesačne a to nielen na svojom PC, ale aj mobile či tablete.

Spustenie mobilnej videopožičovne HBO GO je naším ďalším úspešným projektom na Slovensku, ktorý tentokrát realizujeme v spolupráci s operátorom ANTIK Telecom. ANTIK spúšťa HBO GO len ako tretí operátor na Slovenku, pričom je úplne prvým na východe Slovenska,“ informuje Pavol Bíreš, sales manager HBO pre územie SR.
Pokračovanie nižšie:

Zákazníci, ktorí majú predplatený Filmový balík získajú celý obsah s dostupným českým alebo slovenským audiom alebo titulkami, ale aj v pôvodnom znení, čo ocenia hlavne diváci, ktorí radi sledujú filmy a seriály v origináli. Ponuka programov dostupných na HBO GO sa pravidelne obnovuje,“ hovorí Vlastimil Lakatoš, šéf IPTV spoločnosti ANTIK Telecom.

Všetci zákazníci, ktorí majú predplatený Filmový balík, môžu požiadať ANTIK Telecom o licenčný kľúč, ktorý dostanú spolu s ID číslom, pričom za využívanie služby HBO GO zaplatia 1,90 eur mesačne. Na prehrávanie by mali mať záujemcovia k dispozícii internet s rýchlosťou minimálne 512 kbps, prípadne si môžu kompatilibitu svojho zariadenia overiť aj manuálne na http://www.hbogo.sk/compatibility.aspx. Minimálne požiadavky pre PC, notebooky, tablety a smartphony sú zverejnené aj na webstránke http://www.antik.sk/page?id=147.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Už teraz nič zadarmo nie je,pozrušovať všetko a pokoj svaty.žobraci jedny…………..

Komentáre už nie sú povolené.