Reklama

TV SMÍCHOV a Telka na satelite ASTRA 3B pre zákazníkov Skylinku a CS Linku (23,5°E)

Zákazníci satelitných platforiem Skylink a CS Link môžu od dnes naladiť do svojich satelitných prijímačov dva nové televízne kanály TV SMÍCHOV a Telka. Vysielanie je dostupné na satelite Astra 3B (23,5°E), frekvencii 11 876 MHz a kódované systémom Cryptoworks a IRDETO. Oba programy sú tak dostupné zákazníkom Skylinku a CS Linku a to ako pre majiteľov starších kariet Cryptoworks tak aj nových ICE/IRDETO.

Vo vysielaní televízie SMÍCHOV sa objavujú komediálne filmy či seriály ako napr. Krok za krokom, Ženatý so záväzkami, Foter je lotor, Láska a iné pohromy, Policajná akadémia či Rodina Addamsovcov. Pre deti je zase pripravený Tom a Jerry, Flinstonovci, Medveď Yogi ako aj iné rozprávky.

Diváci Telky si zase môžu užiť zlaté okamihy z archívu TV Nova, ktoré sa stali synonymom pre televíznu zábavu. Telka tak prinesie vo svojom vysielaní napr. seriály ako: Ulica, Poisťovňa šťastia, či Ordinácia v ružovej záhrade. Z relácií môžem spomenúť napr. Riskuj, Kolotoč, Hogo-fogo, Politické harašenie a mnoho ďalších.

Obe stanice rozšírili ponuku základného programového balíka DIGITAL.

Technické parametre pre príjem:
Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 11 876 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 5/6
SR: 27500
Modulácia: QPSK
Norma: DVB-S
Kódovanie: áno
Provider: Skylink

SMICHOV-832013-139

TELKA-832013-1328

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Nic ine len same opakovanie stacila by aj jedna poriadna stanica cele na hovno aj to je slaby vyraz.

  2. Zbytočné stanice. Skylink sa v poslednej dobe orientuje len na české stanice, ale slovenské v HD kvalite zanedbáva,. Oveľa viac by som miesto týchto 2 odpadových staníc (rovnako ako for, dajto, fanda-ale tam bol aspoň super seriál „V“-Visitors) uvítala STV1 HD a JOJ HD.

  3. Máte to zadarmo v balíku digital. Tak sa nesťažujte stále, keď sa nepáči tak nepozerajte.

  4. Teto stanice sú dobre lebo majú smiešne mena Smiechou a Telka a ludia sa na tom zasmejú a pobavia aj Fooor je najlepši z so stanic lebo je tam Sabrina mlada čarodejnica a to vi nemateviete hlupaci,a je tam ešte všeličo meošne a lepšie viete.

Článok už nie je možné komentovať.