Reklama

Playoff Tipsport Extraligy odštartuje už dnes večer na Sport1

V slovenskej Tipsport extralige začína už dnes vyraďovacia časť súťaže. Športovým fanúšikom behom nasledujúcich týždňov prinesie športový kanál Sport1 v priamych prenosoch od 17:45 tie najzaujímavejšie zápasy štvrťfinále ako aj všetky osemfinálové a finálové stretnutia Slovnaft play-off. Prvý zápas si budú môcť diváci pozrieť už dnes kde sa na ľade Zvolena predstavia hokejisti Bystrice a v piatok sa zase stretne Nitra s Trenčínom.

Spôsobom štart-cieľ dominovali hráči HKm Zvolen, cez hranicu sto bodov sa dostali aj favorizované Košice a v domácom prostredí silná Nitra,“ predstavuje najúspešnejší kluby tohtoročnej sezóny komentátor Sport1 Pavol Gašpar.
Pokračovanie nižšie:

Slovenskí hokejisti dokázali svoje kvality nielen v domácich extraligových kluboch, ale aj v prestížnych zahraničných súťažiach na čele s KHL. Preto bude slovenský hokej aj naďalej súčasťou vysielania Sport1 a Sport2 HD, „uviedol za prevádzkovateľa oboch televízií Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe.

Svojím odborným názorom prispeje do vysielania Slovnaft play-off na Sport1 rad renomovaných spolukomentátorov, medzi ktorých patrí Jerguš Bača, Michal Hreus, Miroslav Michálek, Jindřich Novotný, Ján Šterbák či Marcel Šimurda.

Pripomeňme, že Sport1 ponúka väčšina káblových, satelitných a IPTV operátorov. Medzi nich patrí napr. aj Skylink, freeSAT by UPC Direct, UPC Broadband Slovakia, Slovak Telekom, Antik Telecom, Digi či Orange.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Dobrý deň.
    Rád by som chcel vedieť kedy začnete vysielať prenosy s Playoff extraligy hoci v programoch je uvedené,ale zatiaľ tam stále dávate len Slovan v KHL záznamy .
    P. Pastinským bolo sľubované, že keď začnú vyraďovacie kolá budú každý deň prenosy, , a kde sú?
    Myslím, že tie dohody o prenosoch akosi p. Paštinský nezvládol, ako aj prenosy v rozhlase.
    Ďakujem.

  2. Dobrý večer, chcel by som vedieť kedy začnu komentovať hokej ludia ktorí hokeju rozumeju,nielen priaznivci stredneho a zapadneho slovenska.Nech si už konečne uvedomia že 2mužstva hraju proti celemu Slovensku!!!

Komentáre už nie sú povolené.