Reklama

Playoff Tipsport Extraligy odštartuje už dnes večer na Sport1

V slovenskej Tipsport extralige začína už dnes vyraďovacia časť súťaže. Športovým fanúšikom behom nasledujúcich týždňov prinesie športový kanál Sport1 v priamych prenosoch od 17:45 tie najzaujímavejšie zápasy štvrťfinále ako aj všetky osemfinálové a finálové stretnutia Slovnaft play-off. Prvý zápas si budú môcť diváci pozrieť už dnes kde sa na ľade Zvolena predstavia hokejisti Bystrice a v piatok sa zase stretne Nitra s Trenčínom.

Spôsobom štart-cieľ dominovali hráči HKm Zvolen, cez hranicu sto bodov sa dostali aj favorizované Košice a v domácom prostredí silná Nitra,“ predstavuje najúspešnejší kluby tohtoročnej sezóny komentátor Sport1 Pavol Gašpar.

Slovenskí hokejisti dokázali svoje kvality nielen v domácich extraligových kluboch, ale aj v prestížnych zahraničných súťažiach na čele s KHL. Preto bude slovenský hokej aj naďalej súčasťou vysielania Sport1 a Sport2 HD, „uviedol za prevádzkovateľa oboch televízií Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe.

Svojím odborným názorom prispeje do vysielania Slovnaft play-off na Sport1 rad renomovaných spolukomentátorov, medzi ktorých patrí Jerguš Bača, Michal Hreus, Miroslav Michálek, Jindřich Novotný, Ján Šterbák či Marcel Šimurda.

Pripomeňme, že Sport1 ponúka väčšina káblových, satelitných a IPTV operátorov. Medzi nich patrí napr. aj Skylink, freeSAT by UPC Direct, UPC Broadband Slovakia, Slovak Telekom, Antik Telecom, Digi či Orange.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Dobrý deň.
    Rád by som chcel vedieť kedy začnete vysielať prenosy s Playoff extraligy hoci v programoch je uvedené,ale zatiaľ tam stále dávate len Slovan v KHL záznamy .
    P. Pastinským bolo sľubované, že keď začnú vyraďovacie kolá budú každý deň prenosy, , a kde sú?
    Myslím, že tie dohody o prenosoch akosi p. Paštinský nezvládol, ako aj prenosy v rozhlase.
    Ďakujem.

  2. Dobrý večer, chcel by som vedieť kedy začnu komentovať hokej ludia ktorí hokeju rozumeju,nielen priaznivci stredneho a zapadneho slovenska.Nech si už konečne uvedomia že 2mužstva hraju proti celemu Slovensku!!!

Článok už nie je možné komentovať.