Reklama

Sport 1 HD rozšíri ponuku platformy UPC Direct

Spoločnosť UPC DTH rozšíri ponuku satelitnej platformy UPC Direct, ktorá je dostupná v Maďarsku o nový program vo vysokom rozlíšení Sport 1 HD. Program by mal byť dostupný pre zákazníkov už od 1. februára 2013. Program bude automaticky k dispozícii pre predplatiteľov programového HD balíčka.

Maďarská verzia Sport 1 HD prináša známe súťaže ako: UEFA Champions League, maďarskú a španielsku futbalovú ligu, či tri hlavné americké súťaže NFL, NBA a NHL. Vo vysielaní však nechýbajú ani bojové športy.

Technické parametre pre príjem maďarskej verzie Sport 1 HD na satelite Thor 6 (0,8°W) zatiaľ nie sú známe. O spustení vysielania vás budeme samozrejme informovať.

Pripomeňme, že spoločnosť UPC DTH plánuje rozšíriť ponuku HD programov aj pre slovenských a českých zákazníkov. O aké programy sa bude jednať zatiaľ stále nie je známe, keďže spoločnosť svoje novinky pre novinárov nijak neprezentuje.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. CZ verziu zatiaľ vysielateľ (Chello CE) v HD kvalite neposkytuje.

  2. Samozrejme. 😉 HD verzia maďarskej verzie existuje už od 17. decembra 2012. Upravili vtedy aj logo a vizuál klasickej SD verzie (označujú prenosy v HD). Na českej verzii zatiaľ nič také nie je.

Článok už nie je možné komentovať.