Reklama

Telekom ponúka špeciálny balík televízie Magio Sat a Mobilného internetu

Telekom uvádza na náš trh novú ponuku, ktorá kombinuje satelitnú televíziu a mobilný internet do výhodných balíčkov. Do konca januára 2013 dokonca všetci zákazníci pri aktivácii získajú službu za výrazne nižšie ceny. Podľa samotnej spoločnosti je ponuka ideálna pre zákazníkov, ktorí sa nachádzajú v pokrytí 3G či FLASH-OFDM siete pre mobilný internet a súčasne môžu využiť aj satelitnú televíziu.

Pokračovanie nižšie:

Kombináciu si vyskladá zákazník
Prvou súčasťou balíčka je Neobmedzený mobilný internet. Telekom ponúkne pre túto akciu dva najpredávanejšie programy:
– Neobmedzený mobilný internet 2 za 9,99 € mesačne
– Neobmedzený mobilný internet 3 za 11,99 € mesačne

Ponuka cien bude platiť pre nové aktivácie i existujúcich zákazníkov Mobilného internetu, ak si počas predlžovania zmluvy aktivujú aj televíziu Magio Sat.

Druhou súčasťou balíčka je satelitná televízia Magio Sat, ktorá je k dispozícii v dvoch najobľúbenejších variantoch:

Program

Magio Sat
Klasik + NMI 2

Magio Sat
Klasik + NMI 3

Magio Sat Komplet + NMI 2

Magio Sat Komplet + NMI 3

Zvýhodnený mes. poplatok

19,99 €

21,99 €

21,99 €

23,99 €

Bežný poplatok za služby

26,28 €

27,78 €

30,78 €

32,28 €

Zákazník ušetrí:

151 €

139 €

211 €

199 €

Max. rýchlosť 3G siete

21 Mbps

21 Mbps

42 Mbps

42 Mbps

Počet TV kanálov

40

50

40

50


– Magio Sat Klasik za 10 € mesačne
– Magio Sat Komplet za 12 € mesačne

K Magio Sat platia viaceré bonusy ako napríklad 30% zľava na prémiové balíčky (a prvé dve mesiace úplne zdarma), HBO a Cinemax programy na tri mesiace zadarmo i prenájom prvého nenahrávacieho Magio Boxu bez poplatkov.

Výslednú kombináciu si poskladá zákazník podľa svojich preferencií. Najnižšia obsahuje Neobmedzený mobilný internet 2 a Magio Sat Klasik za 19,99 € mesačne.

Magio TV Go bezplatne až do konca roka 2013
Všetci zákazníci digitálnej televízie Magio, ktorí už využívajú alebo si aktivujú doplnkovú službu Magio TV Go, umožňujúcu sledovanie televízie na tabletoch, smartfónoch a osobných počítačoch, ju môžu využívať zadarmo až do konca budúceho roka. Ponuka platí pre existujúcich aj pre nových zákazníkov televízie Magio, pričom zákazníci, ktorí už majú službu Magio TV Go aktivovanú, budú mať bezplatné obdobie predlžené automaticky.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Ja som sa u nich pýtal viackrát, či neplánujú kombináciu Magio internetu a služby Magio Sat. No povedali, že takúto verziu služieb neplánujú. Existuje len mix Magio internet + Magio IPTV a teraz Magio mobilný internet + Magio Sat.

Komentáre už nie sú povolené.