Reklama

DIGI TV v Maďarsku sa dohodlo s HBO na novej zmluve

Prevádzkovateľ satelitnej platformy DIGI TV v Maďarsku, spoločnosť RCS/RDS sa dohodla na novej zmluve s prevádzkovateľom prémiových kanálov HBO a Cinemax. Zmluva je platná na najbližšie dva roky a DIGI TV v Maďarsku tak môže ponúkať populárne filmové kanály aj naďalej. Podľa zverejnených informácií je zmluva medzi HBO a DIGI TV platná do 31. decembra 2014.

Na základe zmluvy bude ponúkať DIGI TV pre maďarských zákazníkov tri programové balíčky. A to konkrétne HBO PAK (HBO, HBO2, HBO Comedy), HBO MAXPAK (HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax) a samostatný kanál Cinemax.

Ceny za programové balíčky sú nasledovné: HBO PAK 1700 Ft (5,93 €), HBO MAXPAK 2000 Ft (6,98 €), a Cinemax 1200 Ft (4,19 €).

Len pre porovnanie napr. satelitná platforma Skylink u nás ponúka balíček HBO Standard, ktorý obsahuje kanály HBO, HBO2 a HBO Comedy za 8,9 €/mesačne. U platformy freeSat by UPC Direct je cena stanovená pri 12 mesačnej viazanosti 6,6 €.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Nechapem preco DIGI v Madarsku a v Rumunsku ponuka siroku skalu programov,aj hd aj mobilnu tv a internetovu tv cez usb do pocitaca a na Slovensku je to jeden odpad,ktory uz nie je ani konkurencie schopny,kvalita obrazu je mizerna!

  2. Lebo nemaju na to!!!Všetko sa tu rozkrada,asi preto je mizerna kvalita obrazu…………….

Comments are closed.