Reklama

UPC uvádza veľkú jesennú kampaň

Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, uvádza v týchto dňoch veľkú jesennú kampaň. Záujemcovia v rámci nej získajú digitálnu káblovú televíziu za iba 7 Eur mesačne, internet UPC Fiber Power s rýchlosťou 30 Mbit/s za 10,9 Eura, a dokonalý triple play balíček len za 18,9 Eura na celé dva roky. Internetoví užívatelia vybraných služieb získajú navyše, v cene mesačného paušálu, aj wifi modem značky Cisco. Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA týmto pokračuje v napĺňaní svojej vízie sprístupňovať svoje televízne, internetové a telefónne služby jednoducho pre všetkých.
Pokračovanie nižšie:


HYPERRÝCHLY INTERNET ZA SKVELÉ CENY: Súčasťou jesennej ponuky, ktorá platí od 3. septembra, sú aj tri nové internetové služby s rýchlosťami 30, 60 a 120 Mbit/s za skvelé ceny, pričom uvedená cena mesačných paušálov všetkých služieb je garantovaná a platí na celé dva roky:

UPC Fiber Power 30 za 10,9 Eura (30 Mbit/s downstream, 3 Mbit/s upstream)
UPC Fiber Power 60 za 16,9 Eura (60 Mbit/s downstream, 6 Mbit/s upstream) a
UPC Fiber Power 120 za iba 25,9 Eura (120 Mbit/s downstream, 10 Mbit/s upstream)

Každý užívateľ internetovej služby s rýchlosťou 60 a 120 Mbit/s získava v cene mesačného paušálu zároveň wifi modem značky Cisco, vďaka ktorému si môže ľahko a jednoducho pripojiť na internet všetky počítače v domácnosti. Užívatelia služby s rýchlosťou 30 Mbit/s môžu wifi modem získať za mesačný paušál 3 Eurá.

DIGITÁLNA TELEVÍZIA UŽ OD 7 EUR: Jesenná kampaň ponúka taktiež výhodné ceny digitálnej káblovej televízie. Základný balíček DIGITAL ENTRY, ktorý ponúka viac ako 20 obľúbených slovenských a českých staníc, teraz záujemcovia získajú už za 7 Eur mesačne. A balíček DIGITAL BASIC, ktorý obsahuje takmer 90 programov všetkých žánrov, vrátane 14 staníc v HD kvalite, je teraz v ponuke už za 15 Eur mesačne. Súčasťou akcie je aj možnosť sledovať digitálnu televíziu bez set top boxu. Umožňuje to CA modul, zariadenie na príjem digitálnej televízie, ktoré má podobu dekódovacej karty umiestnenej priamo do televízora. CA modul, ktorý umožňuje aj sledovanie HD programov, je v ponuke za mesačný paušál 2,9 Eura. Zvýhodnená je taktiež ponuka digitálnych a HD rekordérov, ktoré umožňujú paralelné nahrávanie viacerých staníc, a to už od 2,9 Eura.

DOKONALÝ TRIPLE PLAY LEN ZA 18,9 EURA: Spoločnosť UPC uvádza taktiež nové triple play balíčky, ktoré ponúkajú svet zábavy, informácií a komunikácie za ešte výhodnejšie ceny. Za mesačný paušál 18,9 Eura záujemcovia získajú triple play balíček s televíznou službou DIGITAL ENTRY (viac ako 20 obľúbených slovenských a českých staníc), internetom UPC Fiber Power 30 a pevnou telefónnou linkou UPC Telefón Basic. Ako bonus, ku každému triple play balíčku každý užívateľ získa aj analógovú káblovú televíziu s možnosťou pripojenia všetkých televízorov v domácnosti.

Ďalšie informácie o službách UPC BROADBAND SLOVAKIA nájdete na Infolinke 02 / 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na webe www.upc.sk alebo na zákazníckych strediskách.

(TS UPC BROADBAND SLOVAKIA)

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Keby radsej UPC Slovensko zacalo expandovat v Bratislave. Je to ubohe. Ved nepamaju vobec pokrytie napriklad v Podunajskych Biskupiciach , ale do Presova daju optiku. Smiesne…

Komentáre už nie sú povolené.