FLEXI 7 – nový balíček v programovej ponuke Skylinku

Prevádzkovateľ česko-slovenských satelitných platforiem Skylink a CS Link spoločnosť M77 Group dnes informoval rozšírení programovej ponuky Skylinku o nový balíček s názvom FLEXI 7.

Nový balíček má snahu vyjsť v ústrety zákazníkom, ktorí dávajú prednosť možnosti zostaviť si svoj vlastný balíček programov, a ďalej uľahčiť rozhodovanie zákazníkom CS Linku, ktorí dosiaľ váhali s prechodom na Skylink.

Koncept balíčka je obdobný, ako ho poznajú zákazníci CS Linku u balíčka Mojich 6. FLEXI 7 teda umožňuje zostavenie vlastného mixu siedmich programov. Vyberať je možné z množiny SD aj HD programov obsiahnutých v balíčku MULTI HD.

Predplatné FLEXI 7 predstavuje 9,90 € mesačne /108,90 € ročne (jeden mesiac zadarmo) a je možné predplatiť tento balíček všetkými bežnými platobnými metódami, ako ostatné programové balíčky.
Po prijatí platby sa po aktivácii balíčka automaticky nastaví základný zoznam siedmych programov v zložení:
Eurosport
Eurosport 2
Film+
CS Film
CS Mini
Viasat History
Viasat Nature

Od tohto okamihu môže zákazník svoj zoznam programov sám prekonfigurovať prostredníctvom zákazníckej sekcie webu Skylinku – REGISTRÁCIA A SPRÁVA SLUŽIEB. Nakonfigurovaný zoznam programov je možné ľubovoľne meniť. Jedna zmena v kalendárnom mesiaci je bezplatná. Realizácia ďalších zmien je podmienená úhradou 1 € platobnej SMS.

FLEXI 7 je možné aktivovať na kartách Skylink Irdeto nebo ICE (sériové čísla 4 20…, 4 25…, 4 26…, 4 27…).

Zákazníci Skylinku so starou kartou typu CryptoWorks (sériové čísla 0 0285…, 0 3436 alebo 0 1976) alebo zákazníci CS Linku, majú možnosť získať novú kartu Skylink VÝMENA (typu Irdeto ICE) pri predplatnom balíčku FLEXI 7 na 4 alebo 12 mesiacov.

Uvádzacia akčná ponuka:
Zákazníci, ktorí si balíček FLEXI 7 predplatia do konca októbra 2012, získajú 25 % zľavu na predplatnom. Uhradí tak iba 7,50 € mesačne / 82,50 € ročne.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Ocakaval som, ze pripravovany balik Flexi bude chciet oslovit sirsie publikum! Ako? Ze bude vyrazne lacnejsi nez ostatne baliky, hoci aj s mensim mnozstvom programov. Verim, ze by to oslovilo viac ludi a Skylink by zarobil viac! Obcas nechapem tym obchodnikom! Napriklad ja by som ten balik hned bral, keby cena bola do 5€. Pritom by mi stacilo vybrat 3 – 4 programy.

  • Ved oni su [nadávka],no povedzme dam si mix 7 programov a potom zaplatim len o 1.90 menej ako na normalnej multi ponuke,kde je tych programov ovela viac.Tak čo sa mi potom oplati?Fakt skupi narod ten slovensky!!!!

  • Dobrý deň.

    Prosím, kedy bude aby som si mohol vybral, len same športové programy za prijateľnú cenu, ako je to v Česku.

  • Jozef – Ved v balíku FLEXI je mozne vybrat aj sportove. Akoze v Cesku? Ak mas na mysli CS Link tak ten predsa nie je dostupny len v cechach ale aj u nas.

Tento článok už nie je možné komentovať