Reklama

CS Link ukončil možnosť aktivácie platených programov

Spoločnosť M77 Group, ktorá prevádzkuje satelitné platformy Skylink a CS Link, z dôvodu zjednotenia programových ponúk nahradila platenú ponuku CS Linku ponukou Skylinku. V praxi to znamená, že majitelia dekódovacích kariet CS Link si môžu predplatiť platené programy až po výmene svojej súčasnej karty CS Link za kartu Skylink Výmena. Týka sa to ako majiteľov kariet CS Link Cryptoworks tak aj CS Link Irdeto.
Pokračovanie nižšie:


V súčasnosti však môžu majitelia dekódovacích kariet CS Link využiť ponuku kedy im bude zaslaná nová Skylink karta (ICE) úplne zdarma. Stačí iba ak si zákazník objedná minimálne na 4 mesiace balíček (napr. MINI, FLEXI 7, MULTI či KOMBI) a bude mu do pár dní doručená zásielka na dobierku spolu s novou dekódovacou kartou, na ktorej bude aktivovaný objednaný balíček. Cena dobierky sa bude rovnať cene vybraného programového balíčka.

Pripomeňme, že satelitná platforma Skylink pôsobí na rovnakej orbitálnej pozícii (ASTRA 3B 23,5°E) ako CS Link, preto zákazníci CS Linku po výmene karty za Skylink Výmena nemusia pretáčať satelitnú parabolu. Stačí len vymeniť pôvodnú kartu za novú, poprípade doladiť chýbajúce programy z ponuky Skylinku.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Zaplatil som si na 3 roky AXN sci-fi a teraz dostanem programy o ktoré nemám vôbec záujem!!!

  2. Bohužiaľ je to tak… Mohli už pridať aj tých zvyšných pár programov keď rušia platenú ponuku. Treba im však svoj názor povedať.

Komentáre už nie sú povolené.