Dajto odvysiela všetky zápasy slovenskej futbalovej reprezentácie z kvalifikácie na MS 2014

V strhujúcom boji o miestenky na dvadsiate majstrovstvá sveta v dejinách futbalu má šancu na úspech aj slovenská reprezentácia. Výkony našich hráčov budú môcť naživo sledovať aj diváci televízie Dajto!

Televízia Dajto ponúkne v priamom prenose všetkých desať zápasov so slovenskou futbalovou reprezentáciou z kvalifikácie na Majstrovstvá sveta 2014. Úvodný duel Litva – Slovensko odvysiela naživo v piatok 7. septembra 2012 o 20.15 h. Stretnutiu sa bude podrobne venovať aj štúdio pred začiatkom a po konci zápasu, ktorého stream prinesie aj portál sportovenoviny.sk.

„Telka pre chlapa“ tento rok odvysiela aj ďalšie tri kvalifikačné zápasy medzi Slovenskom a Lichtenštajnskom (11. septembra), Lotyšskom (12. októbra) i Gréckom (16. októbra). Zvyšných šesť stretnutí, ktoré sa odohrajú budúci rok, nebudú chýbať ani na obrazovkách televízie Dajto, podobne, ako aj množstvo ďalších atraktívnych duelov z tejto kvalifikácie.

(TV Markíza)

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Ako sa môžem pozerať na TV Dajto cez internet .Ďakujem

  • naco sa TV DAJTO trepe do vysielania futbalu ked neni celoplosne?Mi divaci v DVB-T co?mame cakat na zazrak kym sa TOWERCOM nahabe?

Tento článok už nie je možné komentovať