Skylink: Servisný poplatok je možné zaplatiť už aj v hotovosti u predajcov

Spoločnosť M77 Group, ktorá prevádzkuje satelitnú platformu Skylink,dnes sprístupnila možnosť úhrady Servisného poplatku všetkým svojim predajcom, ktorí majú k dispozícii aktivačný web. Pre zákazníkov platformy Skylink to znamená, že nemusia uhrádzať servisný poplatok, ktorý začne platiť od 1. septembra 2012 prostredníctvom poštovej poukážky, či bankovým prevodom, ale môžu zájsť k vybranému predajcovi a zaplatiť servisný poplatok priamo v hotovosti podobne ako sú zvyknutí pri aktivácie programov.

V prípade hotovostnej platby u predajcov treba spomenúť, že nie je možné uhradiť poplatok na jeden mesiac, či štvrťrok, ale iba rovno na jeden rok a to v hodnote 14,4 eur.

Ak vlastníte kartu Skylink či CS Link a chcete si overiť platnosť Servisného poplatku môžete využiť nižšie uvedenú webovú stránku kde si to overíte jednoducho po zadaní čísla vašej dekódovacej karty.

Webová stránka pre overenie platnosti Servisného poplatku:
https://registrace.skylink.cz/cms_eshop/fee/cz/FEE_NewChargeCard.do

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • Dobrý deň,

  máme 3 karty, chcem sa opýtať či máme platiť servisný poplatok za všetky 3 karty, keď sú karty pod jednou strechou, alebo iba za 1 kartu?

  Za Vašu odpoveď Vám ďakujem

  • Autor

   Pokiaľ chcete používať všetky tri, tak by ste mali zaplatiť.

 • Dobrý deň, snažím sa vám dovolat,no vždy vám tam hraje hudba,žiadna operátorka to neberie.Chcem sa vas spýtat,mam číslo karty 4 251 651 9461 prijímač AMIKO,nejdu mi slovenske a české programy,vraj mam do 15.10.2013 bezplatne.Chcem sa spýtat ako to vlastne je.Dakujem za Vašu odpoved

Tento článok už nie je možné komentovať