Reklama

TV Markíza v lete s novou reality šou PLÁŽ 33!

Vychutnajte si letnú pohodu s Markízou v úplne novom podniku PLÁŽ 33, v ktorom sa odohrá neľahký boj Slovákov o fantastickú sumu peňazí!

Trhový líder už čoskoro prinesie na svoje obrazovky skvelú novinku – reality šou PLÁŽ 33. Odvážni Slováci budú pod prísnym dohľadom kamier čeliť namáhavej práci na vytúženej ceste k výhre 33 000 €. Divákov čaká letné dobrodružstvo plné silných emócií, víťazstiev a pádov.

Na tvrdej letnej brigáde sa stretnú tí najodvážnejší účastníci kastingu, ktorí sú presvedčení o tom, že dokážu makať za barom, rozhýbať sa v kuchyni, obsluhovať kopec hostí a nezľaknú sa špinavého riadu.

A to všetko priamo v novovybudovanom podniku PLÁŽ 33, ktorý bude otvorený pre každého. Súčasťou letného projektu TV Markíza sa tak môže stať aj vy!

(TS TV Markíza)

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. …a nezabudnut na reklamu a vela, vela, vela, lebo ludia su uz nastvani, ze sa sustavne ta reklama „prerusuje“ nejakym filmom, ci serialom. Vcera som ostal ako zmrazeny, ked JOJ_ka spustila reklamu 0,3 (nula cela tri) sek. pred ukoncenim Panelaku – dobehol tam stracajuci sa obraz mamky Engie a potom nasledoval zostrih dalsej casti. Skutocne nevidane, verim, ze takto si televizie „pritahuju“ divakov a sledovanost stupne. Kedy sa to zastavi?

Článok už nie je možné komentovať.