Slovak Sport TV odvysiela prípravné zápasy HC Slovan pred prvou sezónou v KHL

Nová slovenská športová televízia Slovak Sport TV, ktorá by mala spustiť svoje vysielanie ako to uvádza samotná televízia už v najbližších hodinách, prinesie svojim divákom okrem iného aj prípravné zápasy HC Slovan, ktoré sa odohrajú ešte pred štartom sezóny v KHL. Pre portál SatelitnáTV.sk to povedal Róbert Greguš, generálny riaditeľ novo pripravovanej televízie Slovak Sport TV.

Prvý prípravný zápas odohrá Slovan na domácej pôde v Slovnaft Arene už 3. augusta 2012 o 17:00 hod. so Spartakom Moskva a vďaka televízii Slovak Sport TV tak budú môcť zhliadnuť tento prípravný zápas aj športový fanúšikovia u televíznych obrazoviek.

Pripomeňme, že Slovak Sport TV by mal byť od svojho začiatku vysielania sprístupnený najskôr nekódovane na satelite ASTRA 3B (23,5°E), neskôr už len zákazníkom satelitnej platformy Skylink. Podľa samotnej televízie by sa malo jej vysielanie objaviť na satelite už v najbližších hodinách no presnú hodinu nám generálny riaditeľ televízie Róbert Greguš nechcel upresniť rovnako ako programovú schému.

Oficiálne informácie o zaradení Slovak Sport TV do iných satelitných platforiem či káblových sieti zatiaľ neboli zverejnené.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Je zaujímavé ako chce odštartovať televízia ktorá nechce zverejniť svoj presný dátum štartu a ani programové schéma. Toto má od profesionality ďaleko.

  • Ježiši, ale sa to ťahá a ťahá do nekonečna… Nie, že to spustia na pár hodín a zase budú off air. 😀

  • trt štart je oficiálny na 1.7 a dovtedy môžu mat odklad aj 5x len aby im vyšiel štar to je hlavné držím im palce

  • Momentalne je samotne spustenie mimo nas, problem je na strane poskytovatela prenosoveho kanalu do towercomu. My sa chceme odlisovat od inych len tym, ze budeme vysielat najviac slovenskeho sportu.

    • Autor

      Aktuálne vysiela nekódovane, takže ho môžu prijímať aj zákazníci CS Linku.

Tento článok už nie je možné komentovať