Platformy Skylink a CS Link urobia upgrade systému IRDETO

Satelitné platformy Skylink a CS Link, ktoré sú dostupné na satelitnej pozícii ASTRA (23,5°E) urobia vo štvrtok 21. júna 2012 v skorých ranných hodinách upgrade systému podmieneného prístupu IRDETO. Informovala o tom spoločnosť M77 Group dnes vo svojej tlačovej správe.

Podľa vyjadrení spoločnosti M77 Group je dôvod upgradu systému podmieneného prístupu IRDETO z dôvodu ďalšieho skvalitňovania služieb, zrýchlenia systémovej komunikácie a príprav pre nové služby. Zmena predstavuje aj investície do nového zariadenia a prechod na vyššiu softwarovú verziu.

Prechod na novú verziu systému IRDETO nebude mať negatívny vplyv na funkčnosť satelitných prijímačov s označením Skylink Ready či CS Link Irdeto.

Aktualizovené 14:50 hod.
„Upgrade systému bude realizovaný vo štvrtok 21. 6. 2012 od 00:15 do 01:30. Spolu s novou verziou softvéru bude realizovaná aj zmena dekódovacích kľúčov. Táto zmena kľúčov nebude mať žiadny vplyv na funkciu prijímačov Skylink READY / CS Link Irdeto. Môže však spôsobiť problémy na necertifikovaných prijímačoch (prehrávanie zakódovaných nahrávok a pod.). Pri niektorých necertifikovaných prijímačoch sa môžu prejaviť aj ďalšie problémy spôsobené blokovaním inštrukcií zasielaných novým systémom na karty“, uvádza platforma Skylink v správe.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Ze nebude mať negatívny vplyv na funkčnosť / zapnutie a vypnutie/ satelitných prijímačov je nam jasne . A aky vplyv to bude mat na dekodovanie sledovanych programov to este len uvidime.

  • Myslím, že budem už odporúčať UPC, ktoré nerobí také hovadiny ako Skylink a CS Link.

  • Mýslite si že upc to robit ale bude len na skylink sa vždy nadáva lebo to robia ako prvý a skôr ako konkurencia

  • Tmu budeš mat akurát ty, nie blokeristi. Nemaš o tom ani šajnu.Blokeristi su na to dávno nachystaní, panáčku 🙂

  • Ježišikriste, vy odborníci. To nemá nič spoločného z blokeristami a sharingom. Vy sa traste a vaše UNI čítačky…:) a šmejdové satprijímače…

  • M77 Group S.A. (lucemburský provozovatel obou satelitních platforem)“ urychleně přejdou na novější verzi systému Irdeto. Důvodem však může být také sharování, tedy nelegální sdílení nynějších karet Irdeto.
    takže asi tak 🙂

Tento článok už nie je možné komentovať