Reklama

CS Link začína s bezplatnou výmenou kariet Cryptoworks vybraným zákazníkom za karty Skylink výmena

Prevádzkovateľ satelitnej platformy CS Link, spoločnosť M77 Group začala rozposielať na e-mailovú adresu všetkým vybraným svojim zákazníkom poväčšine s aktivovaným programovým balíčkom TOTAL informáciu ohľadom bezplatnej výmeny dekódovacích kariet Cryptoworks.
Pokračovanie nižšie:


V danom maily sa píše: „Táto karta sa bežne predáva pod názvom Skylink VÝMENA za cenu 600 Kč. Pretože ste ale našimi váženými zákazníkmi s aktuálnym predplatným balíčka TOTAL, pošleme Vám tuto kartu ZDARMA. Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že na tejto novej karte Vám bude po celú dobu Vašeho predplatného spustený už nový hodnotnejší balíček MULTI (28 programov) a po dobu prvých dvoch mesiacov od registrácie, naviac zdarma ako bonus, i ďalších 27 hodnotných televíznych programov z programovej ponuky Skylink.

Zároveň prevádzkovateľ platformy CS Link upozorňuje v maily svojich zákazníkov aby si skontrolovali kontaktné údaje a v prípade nepresných či neúplných údajov žiada o ich úpravu či doplnenie pre bezproblémové zaslanie novej dekódovacej karty Skylink.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. áno, prišlo to už aj mne. Prečo ale musím prejsť do Skylinku?

  2. Nemusiš, iba skúšajú hajzlíci… nie je dôvod prechádzať…

  3. Treba im tam poriadne napísať, že máte predplatený cslink aj kvôli programom Axn a Minimax, ktoré skylink ešte nemá a asi ani zrejme nechce mať, tak nech si tú kartu nechajú.

Komentáre už nie sú povolené.