Terapia Braňa Mojseja – nová relácia známeho speváka na TV8

Mediálne známy spevák z Košíc, Braňo Mojsej, odštartoval dnes na interaktívnej televízií TV8, ktorá vysiela nekódovane prostredníctvom satelitu ASTRA 3B (23,5°E), svoju prvú vlastnú televíznu reláciu s názvom Terapia Braňa Mojseja. Diskutuje v nej so svojimi divákmi na rôzne témy a problémy zo života či politiky.

Do relácie môže zavolať ktokoľvek a spýtať sa priamo známeho speváka akúkoľvek otázku, či porozprávať sa s ním na rôzne témy. Terapia Braňa Mojseja bude podľa slov samotného Braňa Mojseja vysielaná každú nedeľu po 22:00 hod. na televízii TV8. Okrem volania môžu diváci využiť aj SMS CHAT.

Technické parametre pre príjem TV8:
Družica: Astra 3A (23,5°E)
Frekvencia: 11895 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 5/6
SR: 27500
Modulácia: QPSK
Norma: DVB-S
Kódované: nie

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • je tam aj ďalší spevák a dlhšie ako Mojsej je to Jakubec! Videli ste to? Ich treba dať dokopy to by bola šou

  • ___ Ach Branko Mojsej nas….Mozem tu napisat,ze ked sme ta kukali,sme sa hanbili aj za teba ! Ani neporozumiem ocom bola tato tvoja terapia a vsetko to bolo hrozne,hrozne trapne….A dnes? Tesili sme sa vecer na teba a ty nebudes na obrazovke….juj,,,zase ta nacapali ozrateho za volantom a tvrdil si ze abstinujes….Nakom sa dnes vecer ideme bavit? SKLAMAL SI CELE SLOVENSKO,,,potrebujeme ta naspat na obrazovku !!!

  • Brano ,nedavaj nikdy na reci,ludia toho za cely svoj zivot narozpravaju do bludu, obdivujem Ta,malo kto dokaze takto verejne rozpravat s cudzimi ludmi a ty,co su schovani su frajeri,tak nech si kecaju,zi si svoj zivot a nech Ti ho nik nekazi,prajem vsetko dobre,nech sa Ti dari,malu poznamku :v tej svojej relacii skus viacej zahrat,bude veselsia,je to mile,pozdravujem.

Tento článok už nie je možné komentovať