Reklama

Skylink: Akcia s kartami Výmena sa opäť predlžuje

Česko-slovenská satelitná platforma Skylink predlžuje opäť akciu Karta Skylink výmena s bonusom, tentokrát do 5.1.2012. Pre náš portál SatelitnaTV.sk to povedal výkonný riaditeľ spoločnosti TradeTec Jaromír Glisník.

Pokračovanie nižšie:


Výmena sa týka kariet CryptoWorks so sériovým číslom začínajúcim 0000285…, 03436… a 01976….

Akcia je časovo obmedzená. Pre jej využitie je nutné registrovať novú kartu Výmena v období od 1. 10. 2011 do 5. 1. 2012 (predĺžené). Karty registrované mimo toto obdobie, bonus pre objednanie platených balíčkov nezískajú. Pridelený bonus je možné využiť pre predplatenie voliteľných balíčkov Skylinku najneskôr 15. 1. 2012 (úhrada predplatného z kreditu).

Ako funguje zvýhodnená výmena?
Registrovaný zákazník Skylinku s kartou CryptoWorks si zakúpi kartu Skylink VÝMENA v cene 24 € / 600 Kč vrátane DPH a získa bonus na platené balíčky Skylinku v rovnakej hodnote. Karta VÝMENA je typu Irdeto ICE, takže funguje ako v nových prijímačoch s certifikovaným dekodérom Irdeto, označených Skylink READY, tak aj vo väčšine starých prijímačov s certifikovaným dekodérom CryptoWorks.

Kde získate kartu VÝMENA?
Kartu VÝMENA zakúpite buď v predajniach satelitnej techniky, alebo si ju môžete objednať cez registračný web Skylinku na dobierku za 24 € / 600 Kč vrátane DPH (poštovné hradí Skylink).

Ako registrujete kartu VÝMENA?
1. Zapnite satelitný prijímač so starou kartou CryptoWorks na program STV1 (ČT1) a overte, či v poriadku funguje.
2. Pokiaľ áno, vyberte starú kartu CryptoWorks a vložte novú kartu VÝMENA. Behom niekoľkých minút začne program STV1 (ČT1) opäť fungovať. Kompatibilitu prijímača s kartou overte prepínaním na rôzne programy Skylinku.
3. V prípade, že všetko bezproblémovo funguje, vykonajte čo najskôr registráciu karty VÝMENA podľa postupu uvedeného v balení karty. Pokiaľ váš prijímač s kartou korektne nespolupracuje, odporúčame poradiť sa s odborníkom v najbližšej predajni satelitnej techniky. Riešením môže byť aktualizácia softwaru vášho prijímača alebo jeho výmena za niektorý z moderných prijímačov Skylink READY.
4. V okamihu registrácie sa na novú kartu VÝMENA prenesú všetky programy z pôvodnej karty.
5. Pôvodná karta CryptoWorks bude najneskôr do 24 hodín po registrácii deaktivovaná.
Ak budete kartu registrovať v čase obdobia špeciálnej akcie (do 05. 01. 2012), získate navyše ihneď po registrácii bonus v hodnote 24 € (600 Kč), ktorý sa pripíše na Váš kredit u Skylinku. Bonus môžete okamžite využiť pre predplatenie voliteľných balíčkov Skylinku, a to buď cez web Skylinku (registrácia a správa služieb) alebo u predajcov satelitnej techniky, ktorí majú možnosť aktivovať platené služby Skylinku (tzv. aktivačný web).

 

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Akcia je časovo obmedzená. (Neverte tomu) Pre jej využitie je nutné registrovať novú kartu Výmena v období od 1. 10. 2011 do 5. 1. 2012 (predĺžené). Karty registrované mimo toto obdobie, bonus pre objednanie platených balíčkov nezískajú. (ALE získajú, znova a znova bude predĺžená akcia ako už teraz 3 krát.) Akcie budú až do konca roku 2013 EŠTE RAZ, AKCIE BUDÚ AŽ DO KONCA ROKU 2013. A tý čo NENALETIA !!! dostanú nové karty zadarmo. !!!!!!

  2. Tlačte na Skylink, aby bral do ponuky aj regionálne telky, lebo inač Vám treba ešte aj DVB-T, ak by ale žiadal od regionálok rozumnú cenu za šírenie, bolo by to aj pre neho výhodné.Získal by viac záujemcov.

Komentáre už nie sú povolené.