Reklama

CS Link: Dva filmové kanály FILMBOX k balíku Mojich 6 zadarmo

Prevádzkovateľ satelitnej platformy CS Link, spoločnosť Media Vision dnes zverejnila svoju novú ponuku pre zákazníkov. Každý zákazník ktorý si objedná balíček MOJICH 6 na 3 a viac mesiacov získa do konca roka filmové kanály Filmbox a Filmbox Extra zadarmo.

Aktuálne tak každý zákazník získa až 9 televíznych programov – 6 programov podľa vlastného výberu, 2 kanály Filmbox a pokiaľ zákazník urobí objednávku do konca novembra tak aj filmový a seriálový kanál Universal Channel.

Táto ponuka platí do 31. 12. a týka sa i objednávok s platbou SIPO alebo inkaso. Následne si môžete oba programy pridať do MOJICH 6. Výmena programov je stále bezplatná.

Túto akčnú ponuku je možné kombinovať i s inými akciami. K 6 a viac mesačnému predplatnému MOJICH 6 navyše získate balíček FILM na 3 mesiace zdarma a ešte darček podľa vlastného výberu.

Na Filmbox a Filmbox Extra/Plus v decembri uvidíte veľa hviezdne obsadených filmov ako napr. Volver, Santa je úchyl, Matador, Únoscovia, Báječná léta či rozprávku Karkulín zo strechy.

(CS Link)

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

Komentáre už nie sú povolené.