Reklama

Futbal: Slovensko – Island. Kde sledovať v TV či na internete tento kvalifikačný zápas naživo?

Slovenskej futbalovej reprezentácii chýba už len jediný bod, aby si zaistila účasť na Euro 2024 v Nemecku. Slovenský výber má pred sebou pritom ešte dva zápasy. Už dnes na Tehelnom poli v Bratislave zápas s Islandom a v nedeľu v Zenici proti Bosne a Hercegovine. Rozhodnúť o účasti na Euro 2024 môžu reprezentanti už dnes proti Islandu a to na domácej pôde.
Pokračovanie nižšie:

Pre futbalových fanúšikov odvysiela dnešný zápas Slovensko – Island naživo verejnoprávna RTVS a to na hlavnej stanici Jednotka, ako aj špeciálnej Šport. Okrem toho prinesie prenos tiež poslucháčom Rádio Slovensko.

Priamy prenos z Národného futbalového štadióne sa začne o 20:15 hod. štúdiom s moderátorom Ľubošom Hlavenom, ktorý privíta hostí Ladislava Borbélyho a Petra Ďuriša. Zápasom, ktorý má výkop o 20.45 h, budú divákov sprevádzať komentátor Marcel Merčiak a spolukomentátor Marián Zeman.

Stanice Jednotka a Šport sú dostupné v ponukách u všetkých káblových, IPTV, OTT a satelitných operátorov a to už od najnižších balíkov služieb v HD kvalite. Okrem toho sú programy dostupné tiež bezplatne z terestriálnych DVB-T a DVB-T2 vysielačov celoplošných multiplexov 3 (Jednotka HD, RTVS Šport HD) a 1 (RTVS Šport HD HEVC) po celom Slovensku. Oba programy je možné sledovať tiež online. Diváci tak môžu prenos sledovať bezplatne aj prostredníctvom internetu a to priamo na webe RTVS.

Mohlo by vás ešte zaujímať